Antalya'da iki aile arasında silahlı çatışma çıktı!

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde iki aile arasında henüz bilinemeyen bir nedenden dolayı silahlı çatışma çıktı. Ertuğrul K. isimli şahısın pompalı tüfekle saldırdığı 5 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatırken Ertuğrul K. isimli kişinin yanı sıra kimliği açıklanmayan 3 kişi daha polis merkezine götürüldü.

GÜNDEM 13.11.2019, 19:15
Antalya'da iki aile arasında silahlı çatışma çıktı!

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde iki aile arasında henüz nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı Tahılpazarı Mahallesi'nde tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın büyümesiyle kavgaya dönüşen olayda silahlı saldırı yaşandı.

5 KİŞİ YARALANDI
Kavga sırasında Ertuğrul K. pompalı tüfekle ateş açtı. Saçmaların isabet ettiği Meltem Çalı, Ertuğrul Çalı, Tahsin Çalı, Müjgan Çalı ve Alev Kocabıyıkoğlu çeşitli yerlerinden yaralandı. 112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbarın ardından adrese çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri yaralılara müdahale ederken, polis ekipleri ise tarafları sakinleştirmek için uzun süre uğraş verdi.


4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
Kavgada yaralanan 5 kişi tedavilerinin yapılması için hastaneye götürüldü. Polis, Ertuğrul K.'nin yanı sıra gözaltına alınan adı açıklanmayan 3 kişiyi polis merkezine götürdü.

Yorumlar (0)