Antalya Aksu'da Cinayet!. Evde cesetleri bulunan doktor anne ve oğlunun ölüm sebebi...

Antalya'nın Aksu ilçesinde, doktor Gülşen Bulut (58) ve oğlu Uğur Bulut (17), yazlık olarak kullandıkları evde av tüfeğiyle öldürülmüş halde bulundu. Uğur Bulut’un, annesini öldürdükten sonra intihar ettiği belirlendi.

Antalya Aksu'da Cinayet!. Evde cesetleri bulunan doktor anne ve oğlunun ölüm sebebi...

Olay, akşam saatlerinde Aksu ilçesi Hacıaliler Mahallesi 302 Sokak’taki müstakil evde meydana geldi. Manavgat Devlet Hastanesi’nde görevli Uzman Doktor Gülşen Bulut ile oğlu lise öğrencisi Uğur Bulut hafta sonunu geçirmek için yazlık olarak kullandıkları müstakil eve geldi. Akşam saatlerinde eşini ve oğlunu telefonla arayan M.B., ulaşamayınca komşularını arayarak durumu anlatıp yardım istedi.

ANNESİNİ VURUP İNTİHAR ETMİŞ

Açık pencereden içeri giren komşular, bir odada Gülşen Bulut’u bir başka odada ise Uğur Bulut’un cansız bedenini buldu. Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Sağlık görevlileri cesetler üzerinde yaptıkları ilk incelemede, anne Gülşen Bulut’un vücuduna isabet eden 3 av tüfeği mermisiyle, Uğur Bulut’un ise kafasına isabet eden tek mermi ile yaşamını yitirdiğini belirledi. Yapılan otopside, Uğur Bulut’un annesini 3 el ateş ederek öldürdükten sonra aynı tüfekle intihar ettiği tespit edildi. Olay sırasında, ailenin diğer oğlu Ozan Bulut’un evde olmadığı belirtildi.

BABA VE DİĞER OĞLUNUN AV TÜFEKLİ POZU

Öte yandan baba ve diğer oğlu Ozan Bulut'a ait sosyal medya hesaplarından paylaşılmış av tüfekli poz kafaları karıştırdı.

BİRİ ANNESİ, DİĞERİ ABİSİ...

Antalya'daki yazlık evlerinde ölü bulunan anne ve oğlunun cansız bedenleri morga kaldırıldı. Morg kapısında ailenin küçük oğlu Ufuk Bulut'un çaresiz bekleyişi yürekleri dağladı... Cenazeler daha sonra toprağa verilmek üzere Serik'e götürüldü.

ANNE GÜLŞEN BULUT'TAN DİKKAT ÇEKEN CÜMLELER

Doktor anne Gülşen Bulut'un sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden fotoğraflarının altında yaptığı yorumlar da dikkat çekti. Çocuklarının ve hayatın onu yorduğunu sık sık dile getiren Gülşen Bulut'a ait bazı yorumlar şöyle;

"Zaman çok çabuk geçiyor büyüdü ama hala bana kök söktürüyor. O kadar dayanabilir miyim bilmiyorum şimdiden canımdan bıktırdı"

"Hayat bizi çok yordu dışa aldanma"

YORUM EKLE