"Annemden ayırmayın beni, yardım edin bana"

Çarptı, ölümüne neden oldu, kaçtı

"Annemden ayırmayın beni, yardım edin bana"

SAMSUN'da bahçesinden sebze toplayıp eve giderken plaka ve sürücüsü tespit edilemeyen bir aracın çarptığı 60 yaşındaki Fatma Uzunoğlu, olay yerinde öldü. Kazayı duyup gelen oğlu  Erdinç Uzunoğlu, "Annemden ayırmayın beni. Yardım edin bana" diyerek gözyaşı döktü.

Kaza, bugün Tekkeköy İlçesi Kirazlık Mahallesi İstasyon Sokak'ta meydana geldi. 3 çocuk annesi 60 yaşındaki Fatma Uzunoğlu evinden yaklaşık 200 metre ilerisinde bulunan bahçesine gidip  sebze toplayıp poşetlere koyduktan sonra evine giderken, plakası ve sürücüsü tespit edilemeyen bir aracın çarpması sonucu olay yerinde hayatını kaybetti. Elindeki poşetler ise yola savruldu. Kadını yerde yatarken gören vatandaşlar polise ve 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Kaza yerine gelen sağlık ekipleri Fatma Uzunoğlu'nun öldüğünü belirledi. 

Polis çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Görgü tanıkları, kaza dan kısa süre önce bir kamyonun geçtiğini söyledi. Annesinin kaza haberini alıp yerine gelen Erdinç Uzunoğlu, öldüğünü öğrenince sinir krizi eçirip, "Annemden ayırmayın beni. Annem gitti. Yardım edin bana' diyerek gözyaşı döktü. Fatma Uzunoğlu'nun eşi Mehmet Uzunoğlu da yakınları tarafından teselli edildi. Ceset, yapılan incelemenin ardından otopsi yapılma üzere Samsun eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis alayın ardından kaçan aracın bulunması için geniş çaplı soruşturma başlattı.

YORUM EKLE