AK Parti'li Mehmet Özhaseki'den flaş açıklama: MHP ile birlikteliğimiz zorunlu evlilik gibi

AK Parti'li Mehmet Özhaseki'den flaş MHP yorumu geldi. Özhaseki yaptığı açıklamada MHP ile olan birlikteliklerini zoraki evliliğine benzetti. Detaylar haberimizde...

GÜNDEM 17.04.2019, 09:55
AK Parti'li Mehmet Özhaseki'den flaş açıklama: MHP ile birlikteliğimiz zorunlu evlilik gibi

Yerel seçimlerde Ankara yarışını kaybeden Mehmet Özhaseki'nin, Kayseri'de yaptığı açıklama dikkat çekti. Özhaseki, “Sayın Cumhurbaşkanımız bana Kayseri seçim sonuçlarını sordu, ‘niye oylar bu kadar düştü’ derken çok üzüldü” dedi.

Özhaseki'den Kayseri'de flaş açıklama

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayıyken seçimi kaybeden Mehmet Özhaseki’nin Kayseri’de yaptığı açıklama dikkat çekti.

AKP’nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, AKP İl Yönetimi, ilçe kadın ve gençlik kolları ile belediye meclis üyelerine yönelik yaptığı toplantıda seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Oda TV'nin Kayseri Yeni Haber'e dayandırdığı habere göre, Mehmet Özhaseki’nin Kayseri’de bekledikleri oranda bir başarı elde edemediklerini belirtip şunları söylediği aktarıldı:

“Sayın Cumhurbaşkanımız bana Kayseri seçim sonuçlarını sordu, ‘niye oylar bu kadar düştü’ derken çok üzüldü.”

MHP ortaklığına ilişkin kritik açıklama: 'Zorunlu evlilik gibi'

Kayseri Yeni Haber’in manşetinde Özhaseki’nin MHP ile ilgili şu değerlendirmeleri yaptığı aktarıldı:

“MHP ile bizim birlikteliğimiz zoraki evliliğe benziyor. Kızla oğlan birbirini sevmez ama evlenmek zorunda kalırlar. Bizimki de tıpkı onun gibi bir şey.”

İşte yapılan açıklamaları içeren gazete manşeti!

Yorumlar (0)
26°
açık