AK Parti'de referandum hazırlığı

AK Parti, Cumhurbaşkanlığı sistemini içeren Anayasa değişikliğinin halka iyi anlatılabilmesi için çalışmalara şimdiden başladı. Koalisyonlar döneminin geride kalmasının beraberinde istikrar garantisi getireceği, değişiklikle yasamanın da yürütmeyi tam olarak denetleyebileceği vurgulanacak

AK Parti'de referandum hazırlığı

Kütahya Simav'da yamaç paraşütü pilotlarından Mehmetçik Vakfı’na destek... Kütahya’nın Simav ilçesinde yamaç paraşütü pilotları tarafından, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne destek amaçlı bağış projesi gerçekleştirildi.  Geleneksel olarak her yıl yapılan yamaç paraşütü festivalindeki tendom uçuşlarının bin liralık geliri Mehmetçik Vakfı’na bağışlandı.

''TENDOM UÇUŞLARIMIZI GELENEKSEL HALE GETİRİYORUZ''

Simav Eynal Yamaç Paraşütü ve Havacılık Kulübü (SİM-HAVK) Başkanı Celal Akbulut, “ 2’incisin düzenlediğimiz yamaç paraşütü festivaline katılan 55 pilotumuz üç günde 400 sorti gerçekleştirdi. Nevşehir’den gelen pilot İdris Güzeller ve tarafımca yapılan ücretli tendom uçuşlarının toplam bin liralık gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışladık. Türk Silahlı Kuvvetleri’ne destek amaçlı tendom uçuşlarımızı geleneksel hale getiriyoruz. Yamaç paraşütü pilotları olarak Mehmetçiğimizin yanındayız. Simav’ın kestane dağının bin 760 metre yüksekliğindeki takeoffl’umuzdan yaptığımız uçuşlarımızda ay yıldızlı Bayrağımızı gururla taşıyoruz” dedi.

Simav Eynal Yamaç Paraşütü ve Havacılık Kulübü (SİM-HAVK) tarafından toplanan para, Simav Halk Bankası Şubesi’nden Mehmetçik Vakfı’nın hesabına yatırıldı. Bağış dekontu Simav Garnizon Komutanlığı’na verilmek üzere Şube Müdürü Kemal Sevinç’e teslim edildi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2016, 09:14
YORUM EKLE