Aile üyelerinden dayak yiyen baba hastanelik oldu

BURSAnın İnegöl İlçesinde, şiddet uyguladığı iddia edilen eşi, çocukları ve gelini tarafından dövülen 57 yaşındaki Mehmet A. hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Gözaltına alınan aile bireyleri ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakılırken, mahkeme Mehmet A. hakkında evden uzaklaştırma kararı verdi.

Aile üyelerinden dayak yiyen baba hastanelik oldu

Olay, dün gece Ertuğrulgazi Mahallesindeki evlerinde meydana geldi. Eşi 47 yaşındaki Hayriye A. ve çocuklarına şiddet uyguladığı öne sürülen Mehmet A. ile aile bireyleri arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Hayriye A. ile oğlu 26 yaşındaki Ömer A., gelini 23 yaşındaki Şaizer A., kızları 17 yaşındaki Betül A. ve 14 yaşındaki Fatma A., Mehmet A.yı sopa ve yumruk darbeleriyle dövdü.

Sokağa taşan kavgayı mahalle sakinleri ayırmaya çalıştı, ancak başarılı olamadı. Olay yerine gelen polis ekipleri, babayı aile bireylerinin elinden güçlükle aldı. Yaralanan Mehmet A., 112 Acil Servis ambulansındaki sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından İnegöl Devlet Hastanesi acil servisine götürülerek tedavi altına alındı. Gözaltına alınan Mehmet A.nın eşi, oğlu, gelini ve kızları ise ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Mahkeme, Mehmet A. hakkında evden uzaklaştırma kararı verdi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

YORUM EKLE