Acılı Baba Konuştu

Sarıyer Zekeriyaköy’de kaybolan ve yaklaşık 36 saat sonra komşu villanın havuzunda ölü olarak bulunan minik Pamir’in cenazesi, Zincirlikuyu Gasilhanesine getirildi. Acılı baba Serdar Dikdik, "Bugün meleğimi toprağa veriyorum" dedi.

Acılı Baba Konuştu
Sarıyer Zekeriyaköy’de sabah saatlerinde yaşadığı villanın kilitli olan kapısını açarak dışarıya çıkan ve yapılan arama-kurtarma çalışmaları sonucunda yaklaşık 36 saat sonra komşu villanın havuzunda ölü olarak bulunan 3 buçuk yaşındaki Pamir Dikdik’in cenazesi dün gece saatlerinde Zincirlikuyu Gasilhanesi’ne getirildi. Gasilhane önünde oğlunun cenazesini bekleyen baba Serdar Dikdik, “Emeği geçen arama ve kurtarma çalışmalarına katılan Sarıyer Belediyesi, valilik, gönüllülere, Zekeriyaköylülere, Sarıyerlilere, mesajla destek veren, Eskişehir, Sivas, yurtdışından destek veren herkesten Allah razı olsun. Ben bir çocuk büyütmek istedim. İyi bakmak istedim. Kaderimiz değilmiş. Meleğimi bugün toprağa veriyorum. Herkese teşekkür ediyorum. Baba olarak bir meleği toprağa veriyorum. Herkesten Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

Acılı baba daha sonra aracına binerek gasilhaneden ayrıldı. Minik Pamir’in cenazesi Zekeriyaköy Camii’nde kılınacak namazın ardından ikindi namazını müteakip Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:01
YORUM EKLE