8 Kasım 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

"8 Kasım günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 8 Kasım günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 8 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Boğa burcu 8 Kasım yorumu ne söylüyor? İkizler burcunu 8 Kasım günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız... "

GÜNDEM 08.11.2019, 11:21 08.11.2019, 11:51
8 Kasım 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

"8 Kasım günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 8 Kasım günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 8 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Boğa burcu 8 Kasım yorumu ne söylüyor? Koç burcunu 8 Kasım günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte yorumlarınız... "

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Zor günler sevgili Koç ve yükselen Koçlar ancak az daha sabır. Bitti bitiyor. Bugünden başlayarak hayatınızda yeni ve güzel gelişmelerin olmaya başladığını göreceksiniz. Maneviyatınızı yüksek tutmanızı tavsiye ediyoruz.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Bugünü biraz aşka ayırmaya ne dersiniz? Ne aşkı mı? Yalnız mısınız? Merak etmeyin bu çok uzun sürmeyecek. Bugün olmazsa yarın ayaklarınızı yerden kesecek aşkınızla karşılaşacaksınız. Ve unutmayın aşk enerjisi para enerjisini çeker.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Gerek iş gerekse özel hayatınızda olumlu etkiler devam ediyor. Yeter ki ne istediğinize odaklanın. Bir anda birkaç şeyle uğraşmak hem kafa karışıklığına neden oluyor hem de işleri geciktiriyor bizden söylemesi.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Sınav verme sırası bugün sizde. Kimseye kulak asmadan bildiğinizi okuyor olmanız sizi daha da zorlayacak. Tavsiyeleri en azından dinleyin. Gökyüzü sizi zor açılarla sınıyor. Sakin kalmaya çalışın ve yardım istemekten çekinmeyin.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Ne çektiniz ama? Tüm kötücül enerjilerin odağında gibisiniz. Ama geçici bir durum olduğunu sakın unutmayın. Bugün daha dikkatli olmanızda fayda var çünkü sevdiğiniz bir şeyi kaybedebilir ya da ona zarar verebilirsiniz.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Her türlü fırsat bugün kapınızı çalacak. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Dış görünümünüzle ilgili radikal kararlar almadan önce güvendiğiniz arkadaşlarınızın fikirlerini almanızı tavsiye ediyoruz.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Ailevi konular bugün sizi biraz zorlayacak gibi. Aile içindeki eskiden gelen düşmanlıklar çözüme kavuşmayı bekliyor. İnadı bırakırsanız her şeyin kendiliğinden yoluna gireceğini göreceksiniz. Ayrıca bugün öğreneceğiniz bir sır hayatınızı değiştirmede aktif rol oynayacak.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Dünya sizin etrafınızda dönmüyor ama siz bugün öyle hissedeceksiniz. Bu düşünceniz yüksek egonuzu tetikleyebilir ve etrafınızdakileri rahatsız edebilir. Beklenti çıtanızı biraz düşürmenizde yarar var.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Bu dünyada tek başınıza yaşıyormuş gibi davranmayı artık bırakmanız gerekiyor çünkü özellikle bugün yardıma çok ihtiyaç duyabilirsiniz. Çalışan bir bireyseniz üstlerinizle diyaloğunuza da dikkat etmenizde fayda var. Sivri diliniz başınıza iş açabilir.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Her şeyin zirvesindeniz bugün. İyi değerlendirin. Şansız olduğunuzu düşünmekten ve kendinize acımaktan bir an önce vaz geçmelisiniz. Olumsuz düşünceler sizi kötü etkiliyor. İyi düşünün ve iyi olan her şeyin tadını çıkarın.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Uzundur görüşmediğiniz ya da küs olduğunuz biri bugün kapınızı çalabilir. Yardım eli uzatmaktan çekinmeyin. Unutmayın her şey insanlar için. Bir gün o durumda siz de kalabilirsiniz. Sağduyulu olmaya gayret gösterin. Sonunda kazanan taraf yine siz olacaksınız.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Söz dinlemiyor oluşunuzun acısı bugün sizden çıkacak. Her şeye atlamak yerine biraz ortalıktan çekilmeniz sizin faydanıza. Hem iş hem sosyal yaşantınızda duyacağınız bazı dedikodular canınızı sıkabilir. Kulak asmayın.

Yorumlar (0)