3 yaşındaki çocuğun üzerindeki notu gören herkes şoke oldu!

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde bir AVM'nin oyun parkının olduğu yerde ağlamaya başlayan 3 yaşındaki çocuğun yanına gidenler üzerindeki notu görünce şoke oldu.

3 yaşındaki çocuğun üzerindeki notu gören herkes şoke oldu!

Bursa'nın Osmangazi ilçesinde bir AVM'nin oyun parkının olduğu yerde ağlamaya başlayan 3 yaşındaki çocuğun yanına gidenler üzerindeki notu görünce şoke oldu. Olay, Bursa Osmangazi ilçesindeki bir AVM’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir anne 3 yaşındaki oğlunu 15.30 sıralarında bir AVM’nin oyun parkına getirdi. Çocuğun bir süre sonra ağlaması üzerine güvenlik görevlileri çocuğun yanına geldi. Bir süre anneyi arayan güvenlik görevlileri, çocuğun üzerindeki ‘artık bakamıyorum, tek çarem buydu’ şeklindeki notu buldu.

Bunun üzerine güvenlik görevlileri, durumu polise bildirdi. Notun üzerinde çocuğun ismi Hamza, annenin isminde ise Gamze yazılıydı. 

"ARTIK BAKAMIYORUM, TEK ÇAREM BU"

Polis ekipleri, Hamza'yı bırakan kişinin el yazısıyla yazdığı, ''Çok zor durumdayım, çocuğa bakacak durumum yok. Tek Çarem buydu, Bir başıma bu kadar yapabildim. Kendime bakamıyorum, bu konuda çocuğumu da pişman etmek istemiyorum'' sözlerinin yer aldığı notu incelemeye aldı.

Küçük Hamza ise, polis ve güvenlik görevlilerinin kendine iyi davranmasıyla olan bitenden habersiz şekilde eğlenmeye çalıştı. Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, Hamza’yı emniyete götürdü. Notun altına isminin Gamze olduğunu yazan anneyi bulmak için tahkikat başlatıldı. 

YORUM EKLE