17 Kasım 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

"17 Kasım günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 17 Kasım günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 17 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Koç burcu 17 Kasım yorumu ne söylüyor? Balık burcunu 17 Kasım günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız... "

GÜNDEM 17.11.2019, 10:34 17.11.2019, 19:00
17 Kasım 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

"17 Kasım günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 17 Kasım günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 17 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Koç burcu 17 Kasım yorumu ne söylüyor? Balık burcunu  günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız... "

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Özel hayatınız bugüne damgasını vuracak sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Öğlene kadar alacağınız bir haber gününüze neşe katacak. Bu neşeyle işinizde de başarılar peşi sıra gelecek. Günün tek olumsuzluğu kıskanç yapınız. Kıskançlığınız başınızı ağrıtabilir.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Bugün iyi niyetinizin kurbanı olabilirsiniz ama fazla takılmayacaksınız çünkü geri kalan her şey mükemmel. Yeni insanlar, yeni görüşmeler, yeni yakınlaşmalar söz konusu. İnadınızın bugün işe yaradığını fark edeceksiniz. Çünkü inat ettiğiniz konuda çok güzel haberler alacaksınız.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Haddinden fazla üstelendiğiniz sorumluluklarınızı bugün bir kenara bırakıp, günü kendinize ayırın. Şansınız devam ediyor. Bunun tadını çıkarmaya bakın. Sevdiklerinizden alacağınız destekle şahane bir gün sizi bekliyor.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Başarılı bir güne merhaba diyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Maddi konular ön planda olacak. Elinizi attığınız yerden kazançla çıkacaksınız. Duygusal konularda biraz bencil olabilirsiniz. Eğer bencilliği bir tarafa bırakıp, haklı olmaya çalışmazsanız ilişkileriniz daha az zarar görür.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Ertelediğiniz seyahat planlarınız varsa bugün onun üzerine düşünüp, bir yol haritası çıkarabilirsiniz. Fazla düşünmeyi artık bir kenara bırakın ve önünüze bakın. Zihnen yenilenmeye ihtiyacınız var.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Enerji dolu bir güne hazırlıklı olun ve bu enerjiyi doğru kullanın. Eğer doğru kanalize olabilirseniz daha önce hayal bile edemediğiniz noktalara ulaşmanız söz konusu. Maddi manevi doruğa ulaşabileceğiniz günlerin başındasınız. Endişelere kapılıp bu olumlu dönemi mahvetmeyin.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Kendinizi ihmal ettiğiniz bir zaman dilimindesiniz. Buna artık son verme zamanı. Enerjinizi doğru kullanırsanız, başkalarının dikkatini çekmeniz olası. Aşkta ve işte istediğiniz sonuçları alacaksınız. Doğru beklentiler içerisinde olmanız çok önemli. Sağlığınız bu ara biraz daha özen istiyor.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Bakış açınızı biraz değiştirmeniz gereken bir gündesiniz. Çünkü bugün bazı sorunlarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak doğru bakış açısıyla bunların üstesinden gelebilirsiniz. Başkalarını suçlamak yerine empati yeteneğinizi geliştirmeye çalışmak size iyi gelecek.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Takım çalışmalarına yatkın bir gündesiniz. Aradığınız tüm desteği yakın çevrenizden bulacak ve her şeyin yoluna girmesiyle artık rahat bir nefes alacaksınız. Planlarınız istediğiniz gibi sonuçlanacak ve gelirleriniz bu dönemde bir hayli artacak görünüyor.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Her şey bu kadar mükemmel olamaz. Bugünü ziyan etmeyin. Elinizi neye atsanız başarı sizinle. Herkesin gıptayla bakacağı işler başarmaya hazır olun. Kendinize güvenin ve emin adımlarla ilerleyin. Gökyüzü yanınızda.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Artık inadı bırakma zamanı sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Direndiğiniz sürece istediğinizi elde edemeyeceksiniz. Aradığınız farklı çıkış yolları aslında tam da gözünüzü önünde. Destek istemekten çekinmeyin.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Söz dinlemiyor oluşunuzun acısı bugün sizden çıkacak. Her şeye atlamak yerine biraz ortalıktan çekilmeniz sizin faydanıza. Hem iş hem sosyal yaşantınızda duyacağınız bazı dedikodular canınızı sıkabilir. Kulak asmayın.

Yorumlar (0)