15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü kapatmıştı! O kişi tutuklandı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde otomobilini durdurarak eline silahla etrafa korku saçarak diğer otomobillerin geçişini engelleyen Bülent A. (45) isimli şahıs “halk arasında korku ve panik oluşturmak amacıyla tehdit” suçundan tutuklandı.

GÜNDEM 18.10.2019, 19:35
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü kapatmıştı! O kişi tutuklandı

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün ortasında otomobilini durduran alkollü olduğu tespit edilen Bülent A. isimli şahıs, araçtan inerek silahını başına dayadı. Elindeki silahla köprüdeki diğer otomobillerin geçişini engelleyen Bülent A.'nın eylemi nedeniyle köprü çift yönlü olarak yaklaşık 1,5 saat ulaşıma kapandı.

TRUMP'A KIZMIŞ
Alkollü olduğu belirlenen Bülent A.'nın poliste verdiği ifadede ABD Başkanı Trump ve terör örgütlerine kızdığı için eylem yaptığını söylediği öğrenildi. Daha önce kasten yaralama, uyuşturucu ve uyarıca madde kullanma, genel güvenliğin tehlikeye sokulması, tehdit, basit yaralama gibi suçladan kaydı bulunan Bülent A. Çengelköy Polis Merkezi'nden adliyeye gönderildi. Anadolu Adalet Sarayı'nda savcılık sorgusunun ardından mahkemeye sevkedilen Bülent A. "Korku, panik yaratmak amacıyla tehdit" suçundan tutuklandı.

Yorumlar (0)