14 Kasım 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

"14 Kasım günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 14 Kasım günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 14 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Oğlak burcu 14 Kasım yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 14 Kasım günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız... "

GÜNDEM 14.11.2019, 08:45 14.11.2019, 00:36
14 Kasım 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

"14 Kasım günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 14 Kasım günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 14 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Oğlak burcu 14 Kasım yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 14 Kasım günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız... "

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün geleceğe dair kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bunun için aradığınız gerekli desteği bulmakta zorlanmayacaksınız. Ancak ikili ilişkileriniz konusunda biraz dikkatli davranmanızı tavsiye edeceğiz. Kontrolünüzü kaybedeceğiniz durumlar söz konusu olabilir.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Bugün olumsuz düşüncelerinize bir son vermeniz gerekiyor. Gün içinde hissettiğiniz keyifsizlik sorumluluklarınızı aksatmanıza neden olabilir. Bu tutumunuz duygusal hayatınız başta olmak üzere, çevrenizdeki herkesi üzebilir. Biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Kafanızın dikine gidip gereksiz inat yapacağınız bugün, etrafınızdaki insanlarla aranız açılabilir. Anlayıp dinlemeden agresif tutumlar sergileyebilirsiniz. Çalışan bir İkizlerseniz bu konuya özellikle dikkat edin. Bu tutumunuz iş yerinizde istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Kayıplar yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Tuhaf bir güne başladınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Yaşadıklarınız anlamını yitirmiş gibi hissedebilirsiniz. Ama geçici bir etki olduğunu hemen söyleyelim. Son günlerdeki içine kapanık ruh haliniz size böyle hissettiren. Açık havada zaman geçirip biraz meditasyon yapmanız size iyi gelebilir.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Bugün her şeye ve herkese karşı tahammülsüz olabilirsiniz. İlişkileriniz konusunda kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Çalışan bir Aslansanız özellikle iş yerinizde agresif tutumlar takınmamaya çalışın. Günün en olumlu konusu maddi anlamda kazanımlarınız. Bu konuda şansınız hayli açık.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Bugünün ana başlığı aileniz. Onların sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ki bu sizi oldukça zorlayacak. Finansal konularda şansınız açık görünüyor. Sadece mantığınızla hareket etmeniz ve planlarınıza sadık kalmanız gerekiyor.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Kendinizi yalnız hissedeceğiniz bugün destek hiç beklemediğiniz kişilerden gelecek sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Doğru sözcükleri kullanabilirseniz istediğiniz sonuçlara daha kolay ulaşabileceksiniz. Finansa konularda ise kendinizi güvende hissedebileceğiniz günü sürpriz bir gelişmeyle kapatacaksınız.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Kendi başınıza hareket etmek isteyeceksiniz ancak bugün hayatınıza dışarıdan gelecek müdahaleler biraz canınızı sıkabilir. Vereceğiniz tepkiler etrafınızdakileri şaşırtabilir. Siz yine de sakinliğinizi korumaya çalışın. Aşk hayatınızda işler istediğiniz gibi ilerleyecek. Bu da günün sonunda yüzünüzü güldürmeye yetecek.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Bugün kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Bu da sizi zor durumda bırakabilir. İyice düşünmeden konuşmayın. Yanlış anlaşılmalara açık bir gün. İş ya da eğitim hayatınızda rutin dışı gelişen bazı olaylar ise yüzünüzü güldürecek.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Güzel bir gün sizler için. Sıkıntılarınızın üstesinden rahatlıkla geleceksiniz. Kafanızı uzundur meşgul eden bir soruna nihayet bir çözüm bulabileceksiniz. Konu kariyer ya da eğitimse çok daha şanslı etkiler altındasınız. Önünüze gelen fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Günün sonunda bugünü nasıl bitirdiğinizi sorgulayabilirsiniz o kadar yoğun ve karmaşık bir gün olacak sizler için. Şanslı etkiler altındasınız ancak bunu çok iyi değerlendirmeniz sizin elinizde. Bugünleri iyi değerlendiremezseniz, hayatınızdaki sıkıntılar yıl sonuna kadar çözüme kavuşmayacak görünüyor.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Artık karamsarlığı bırakıp akılcı davranmanız gerekiyor. Siz istedikten sonra birçok şeyi çözebileceğinizi biliyorsunuz. Tembelliği bırakıp, hayallerinizin peşinden gitmek için harekete geçmeniz gerekiyor. Gökyüzü hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi birçok konuda destekliyor. Bu güzel etkileri kaçırmayın.

Yorumlar (0)