13 Şubat Şans Topu Çekiliş sonuçları! Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanacak? Şans Topu MPİ bilet sorgulama ekranı

Şans Topu çekiliş sonuçlarını merakla bekleyen vatandaşlar geçen hafta dört kişinin bildiği sonuçları büyük bir merakla bekliyor. Geçtiğimiz hafta 921. kez gerçekleşen Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen dört kişi olmuş ve büyük ikramiye 165.656,75 TL kazandırmıştı. 5 bilen kişi sayısı ise 33 olmuştu. Peki, Şans Topu 13 Şubat çekilişi ne zaman, saat kaçta çekiliyor? İlgili sonuçlar açıklandıktan sonra MPİ bilet sorgulama işlemlerinizi haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz...

13 Şubat Şans Topu Çekiliş sonuçları! Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanacak? Şans Topu MPİ bilet sorgulama ekranı

Şans Topu sonuçları hakkında araştırmalarını sürdüren milyonlarca vatandaş heyecanlı ve umutlu bekleyişini sürdürüyor. Geçen hafta 165.656,75 TL'lik büyük ikramiyenin dört kişiye çıkması ile beraber Şans Topu biletlerine olan ilgi daha da arttı.

ŞANS TOPU SONUÇLARI NE ZAMAN ÇEKİLİYOR? MPİ BİLET SORGULA 13 ŞUBAT ÇARŞAMBA (//www.mpi.gov.tr/sonuclar/_cs_piyango.php)

Şans Topu çekilişi her zaman olduğu gibi bu hafta da 13 Şubat 2019 tarihinde Ankara'da Milli Piyango İdaresi tarafından saat 21.15'te gerçekleştirilecek.

Çekiliş sonrası ikramiye kazanan iştirakçilerimizden;

(1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(4+1) ve (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(5+1) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

Şans Topu (5+1) oyunu ikramiyeleri, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde bayilerden veya İdare Şubelerinden alınabilir.

YORUM EKLE