11 Ocak Cuma günü Niğde'de okullar tatil edildi mi? Niğde kar tatili haberleri

Niğde'de yarın okullar tatil mi? 11 Ocak cuma günü kar tatili var mı? sorularının detaylı yanıtı haberimizde. Meteorolojiden alınan bilgilere göre kar yağışı etkili olacak. Niğde'de 11 Ocak okullar tatil son dakika haberini öğrenciler ve Niğde'de yaşayan vatandaşlar için derledik. Tüm detaylar haberimizde...

11 Ocak Cuma günü Niğde'de okullar tatil edildi mi? Niğde kar tatili haberleri

Niğde'de yarın okullar tatil mi? sorusu Niğdeli öğrenciler tarafından merakla arama motorlarında araştırılıyor. Kar tatili için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ne dedi? Valilikten bir açıklama geldi mi?  Niğde'de 11 Ocak okullar tatil son dakika haberini merak eden vatandaşlar için derledik. Olumsuz hava şartları İçandolu Bölgesini esir almış durumda. İşte Niğde'de okulların tatil olup olmadığı ve nerelerde tatil olduğuna dair son dakika haberleri...

Niğde'de olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde yarın okullar tatil edildi.

Valilikten yapılan açıklamada, yoğun buzlanma ve don nedeniyle il genelinde 10 Ocak Perşembe günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.

Açıklamada ayrıca, hamile ve engelli kamu personelinin de yarın idari izinli sayılacağı belirtildi. 11 Ocak cuma günü için henüz Valilik ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden bir açıklama gelmedi. Açıklama yapılr yapılmaz  haberimizde olacak. 

NİĞDE'DE ÖĞRENCİLER TEŞEKKÜR ETTİ 

Niğde’de  kar nedeniyle okulların tatil edilmesini fırsat bilen çocuklar, poşetle kar üzerinde kayarak tatilin keyfini çıkardı.  

Niğde’de dün etkili olan kar yağışı nedeniyle Niğde Valiliği tarafından okullar tatil edildi. Bunu fırsat bilen çocuklar ise evden getirdikleri poşet, tepsilerle kaydı. Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’in kar tatilini dün Twitter’dan duyurmasını ardında ise öğrenciler teşekkür mesajı attı. 

Öğrenciler, Twitter'dan, "Vasip Şahin mi Yılmaz Şimşek mi deseler bizim valimiz açık ara birinci olur. Kimin valisi bu. Sen nasıl bir adamsın resmen pırlanta, o ne mutlu edici tweet valim.  Kurban olayım sana be valim.  Vurur yüze ifadesi valilerin bir tanesi' yorumları yaptı.

YORUM EKLE