10 Kasım 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

"10 Kasım günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 10 Kasım günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 10 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Yengeç burcu 10 Kasım yorumu ne söylüyor? Boğa burcunu 10 Kasım günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız... "

GÜNDEM 10.11.2019, 10:21 10.11.2019, 10:55
10 Kasım 2019- Günlük Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor?

"10 Kasım günlük burç yorumunuz size bugün ne söylüyor? İngiliz Astrolog 10 Kasım günlük burç yorumlarınızı açıkladı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 10 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Akrep burcu 10 Kasım yorumu ne söylüyor? Aslan burcunu 10 Kasım günü neler bekliyor? Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte burç yorumlarınız... "

Koç Burcu- (21 Mart- 20 Nisan)

Sakin bir hafta sonu sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Sevdiklerinizle güzel bir gün geçireceksiniz. Tüm haftanın yorgunluğunu huzur bulduğunuz insanlarla atabilirsiniz. Aksiyondan uzak durmanızda fayda var.

Boğa Burcu- (21 Nisan- 21 Mayıs)

Ailenizle ilgili bazı sorunlarla boğuşmak durumunda kalabilirsiniz. Geçmişten gelen eski bir sorun canınızı sıkabilir. Ancak sağduyulu yapınızla bunun üstesinden de kolaylıkla geleceksiniz. Sakin kalmaya çalışın.

İkizler Burcu- (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bu sabah hayata farklı bir bakış açısıyla bakabilir, yaşantınızı sorgulayabilirsiniz. Bazı konularda ikilemde kalabilirsiniz. Neyse ki sizi seven insanlar hep yakınınızda. Onların desteğiyle de rahatlayacak günün geri kalanını güzel geçireceksiniz.

Yengeç Burcu- (22 Haziran- 23 Temmuz)

Bugün evinizle ilgilenebilir, değişiklikler yapabilirsiniz. Yüksek enerjinizi evinize harcayabilirsiniz. Ama kafanızdakileri böyle çözemezsiniz. Oturup düşünmeye ve karar vermeye çalışın.

Aslan Burcu- (24 Temmuz- 21 Ağustos)

Bugün arabuluculuk yapmanız istenebilir. Her iki tarafı da dinlemeden kimseyi yargılamamanızı öneriyoruz sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Çünkü iyi niyetli davranmaya çalışırken, arada kalıp zor duruma düşebilirsiniz.

Başak Burcu- (22 Ağustos- 23 Eylül)

Bugünü kendinize ayıracaksınız. Kişisel zevkleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Alışverişe gitmek, bakım yaptırmak size iyi gelecek. Tatilin tadını iyi çıkarın çünkü zor ve hareketli bir hafta sizi bekliyor.

Terazi Burcu- (24 Eylül- 23 Ekim)

Hareketli bir güne hazırlıklı olun sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Kimse hızınıza ve isteklerinize yetişemeyecek. Ancak hayal kırıklıklarına da hazırlıklı olun. Herkes sizin gibi düşünmüyor ve düşünmek zorunda değil.

Akrep Burcu- (24 Ekim- 23 Kasım)

Eski dostlarınızla bir araya gelerek güzel bir gün geçirebilirsiniz. Güzel bir hafta sonu sizi bekliyor. Akşama doğru aileniz ve varsa çocuklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Sorunları büyütmemeye çalışın.

Yay Burcu- (24 Kasım- 22 Aralık)

Duygusal boşlukla uğraşacağınız bugün hiçbir şey istediğiniz gibi gitmeyebilir. Kafanız ve hisleriniz karmakarışık olabilir. Huzur arayışında olabilirsiniz. Kendinizle kalıp, bazı şeyleri düşünmemeye çalışın. Sevdiğiniz şeyleri yaparak iç huzurunuzu yakalamaya çalışın.

Oğlak Burcu- (23 Aralık- 20 Ocak)

Geçmişte üzdüğünüz insanlar karşınıza çıkabilir ya da onlarla ilgili bir haber alabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmaya çalışın. Haklıyı haksızı düşünmek için artık geç olduğunun farkına varın. Özür dilemek, kendinizi affetmek kötü düşüncelerden sizi kurtaracaktır.

Kova Burcu- (21 Ocak- 19 Şubat)

Kısa seyahatler, aile yakınlarını ziyaret etmek bugünün başlığı olabilir. Duyacağınız bazı haberler keyfinizi yerine getirecek. Yorucu bir haftadan sonra biraz eğlenmek size iyi gelecek. Partnerinizden güzel sürprizlere hazırlıklı olun.

Balık Burcu- (20 Şubat- 20 Mart)

Geçmişe dönmek size iyi gelmeyebilir. Önünüze bakıp, elinizdekileri değerlendirmeniz gerekiyor. Kaybettiklerinize üzüleceğiniz fazla duygusal bugünü dost çevrenizle geçirmenizi ve yalnız kalmamanızı tavsiye ediyoruz.

Yorumlar (0)