Magazin

Gülşen Bubikoğlu’nun sosyal medya paylaşımı çok konuşuldu!

Yeşilçam'ın güzel oyuncusu Gülşen Bubikoğlu'nun sosyal medya paylaşımları çok konuşuluyor. Türk sinemasına damga vuran Bubikoğlu'nun son paylaşımı yıllar önce çekilen bir karesine çok benzetildi. 

Yeşilçam’ın en güzel oyuncularından olan Gülşen Bubikoğlu sık sık hayranlarına paylaşımlarda bulunuyor. Türk sinemasına damga vuran Bubikoğlu’nun son paylaşımı çok konuşuldu. Yaptığı paylaşım yıllar önce çekilen bir karesine çok benzetildi.

Türk sinemasına damgasını vuran Gülşen Bubikoğlu, uzun süredir kameraların uzağında sakin bir hayat sürüyor.

Aynı zamanda iyi bir sosyal medya kullanıcısı da olan Gülşen Bubikoğlu, hayranlarıyla bu sayede iletişimini koparmıyor.

Bubikoğlu’nun sosyal medyada yaptığı son paylaşım çok beğenildi.

Uzun süredir kısa kullandığı saçlarının uzadığından bahseden oyuncu, paylaşımına, “Karantina günlerinde saçlarım uzadı. Şaka şaka, değişiklik olsun dedim. Anladım ki uzun saça tahammülüm kalmamış. Hele bu sıcak havalarda” notunu düştü.

Öte yandan Bubikoğlu’nun bu pozu gerek yakasındaki gül detayı gerek duruşuyla yıllar önce çekilen fotoğrafına benzetildi.

Usta oyuncu, geçtiğimiz aylarda da bir hayranının “Ekranlara dönmeyi düşünmüyor musunuz?” sorusuna verdiği yanıtla gündeme gelmişti.

Bubikoğlu, “Vaktimi kızım Zeynep’ten olan torunum Mavi ile geçiriyorum genellikle. Bana büyük enerji veriyor. Hayata bağlıyor. Çok neşeli, kaliteli anlar yaşıyoruz. Dizilerden ise sağ olsun teklifler gelmeye devam ediyor. Ama bazı şeyler geçmişte kaldı. O çalışma temposunu asla kaldıramam. Ekrana dönmeyi düşünmüyorum” demişti.

1974 yılında yapımcı Türker İnanoğlu ile nikah masasına oturan Gülşen Bubikoğlu, 1977’de kızı Zeynep İnanoğlu’nu kucağına almıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler