İzmir Haberleri

Göztepe-Beşiktaş maçı ile açılış yapacak olan Göztepe Stadı'nın çevresi düzenlendi!

İzmir‘de yapılacak olan Göztepe – Beşiktaş maçıda açılışı yapılacak olan Göztepe Stadı‘nı çevreleyen Gürsel Aksel Bulvarı, 15. Sokak, 20/3 Sokak ve İnönü Caddesi baştan sona yenilendi. Maça gelecek olan vatandaşların daha rahat bir ulaşım sağlayabilmeleri için hissedilebilir yüzeyleri ve bordürleri yıpranan kaldırımlar yenilendi. Stadın çevresindeki kaldırım olmayan bölgelere ise yeni kaldırımlar yapıldı.


 
YEŞİL ALAN VE PARK DÜZENLEMESİ
Taraftarların rahat bir şekilde stadyuma ulaşabilmesi için çevre yollarda altyapı düzenlemesi, asfalt serim ve çevre düzenlemesi yapıldı.


 
Göztepe Gürsel Aksel Stadı’nın çevresindeki düzenleme çalışmaları kapsamında Gürsel Aksel Bulvarı’nda 960 metrelik yeni kaldırım uygulaması ve 480 metrelik orta refüj ve yeşil alan imalatı yapıldı. 20/3 sokakta 300 metre uzunluğunda kaldırım yenilendi. 15. Sokak’ta toplamda 960 metre uzunluğunda kaldırım yenilendi. İnönü Caddesi’nde 2 bin metrekarelik yeşil alan ve park düzenlemesi yapıldı.
 
15. Sokakta yaklaşık 670 tonluk, Gürsel Aksel Bulvarı’nda yaklaşık 2500 tonluk, 20/3 sokakta ise yaklaşık 480 tonluk asfalt serimi yapıldı.

Bir cevap yazın