Spor

Göz Göz şov yapmaya devam ediyor!

Süper Lig’in İzmir temsilcisi Göztepe, önceki sezon yollarını ayırdığı isimlerin yerlerini teker teker doldurmaya devam ediyor.

Kocaelisporlu Burak ve Hatayspor’un ön liberosu Kubilay’dan sonra son olarak Yunasistan’ın Aris takımında forma giyen Nijeryalı golcü Brown Ideye ile sözleşme imzalayan Göztepe, transferde yeni bombalarını patlatmaya hazırlanıyor.

Sarılı kırmızılı ekibin uzun yıllar Fenerbahçe’de forma giydikten sonra takımla yolları ayrılan kanat oyuncusu Alper Potuk’la anlaşma aşamasında olduğu öğrenildi. İddialara göre Göztepe, Steau Bükreş’in Sırp stoperi Bogdan Planic ve Maribor’un file bekçisi Kenan Piric’i de renklerine katmayı planlıyor.

İMZA ŞOV BU HAFTA BEKLENİYOR

Potuk, Bogdan ve Piric’e tekliflerini ileten Göztepe yönetiminin her üç oyuncu ile de bu hafta resmi sözleşme imzalamayı bekleniyor.

Göztepe geçen sezon kadrosunda bulunan Beto, Castro, Reis, Serdar Gürler, Wilczek, Jerome, Deniz Kadah, Hüseyin Bulut, Kerem Atakan Kesgin, Borges ve Samed Ali ile yollarını ayırmıştı. Göztepe giden isimlerin yerini doldurmak için arayışlarına devam ediyor.