Magazin

Gönül Yazar'dan sevgilisi hakkında şok edici açıklamalar! "Psikolojik şiddet görüyorum"

Gönül Yazar seevgilisi Rüzgar Mağden ile ilgili çarpıcı açıklamlarda bulundu. 83 yaşındaki Gönül Yazar, sevgilisinden psikolojik şiddet gördüğünü ve kendisine sürekli bağırıp azarladığını açıkladı. Bu açıklamaları magazin gündeminde çok konuşulurken, Gönül Yazar evdeki yardımcılara bile taktığını söyledi.

“KENDİSİ TAKIK BİR İNSAN”
Gönül Yazar, geçtiğimiz günlerde ayrılıp kısa sürede yeniden barıştığı Rüzgar Mağden hakkında şunları söyledi: “Bir takım yazılar çıktı biliyorsunuz. Rüzgar Bey’in başka bir hanımla geçmişte yaptığı bir takım yazışmalar… Açıklaması da ‘Ben erkeğim ve o zaman bekardım, sen hayatımda yoktun’ oldu. Ama tek konumuz bu değil. Kendisi ‘takık’ bir insan. Her şeye takıyor. Evdeki yardımcılarıma taktı. Pembe Hanım evden gitsin istiyor. Bu akşam gidecek.”

“BOYNUMU BÜKÜYORUM”
“Zaten telefonum onun elinde. İstediğini siliyor, engelliyor. Güya Pembe Hanım dolduruyormuş beni. Niye doldursun ki! Ona da çok nazik davranıyor. Orada bile ayrılıyoruz bakın. Ben ot yiyorum, o et yiyor. Ama Pembe Hanım ona da çok güzel et yemekleri yapıyordu. Bunlar normal değil ama ne yapayım. ‘Yazmasınlar sana, istemiyorum’ diyor. Ben de ‘İyi birini buldum, bari kaybetmeyeyim’ diye boynumu büküyorum.”

“ODALARIMIZ AYRI”
“Başlarda çok güzel sohbetlerimiz oluyordu. Sonra değişti. Evimiz ayrı zaten. Onun kedileri var. Kumlarını değiştirmeye gidiyor, ev çok uzak olduğu için de dönemiyor. Yardımcım Pembe ‘Getirin kedilere, ben bakarım’ dedi ama istemiyor. Kimseye emanet edemezmiş. Zaten odalarımız da ayrı bizim. Uyurken de ayrı uyuyoruz.”

“YAZSA YAZSA GÖNÜL YAZAR”
“Başta biliyordu ama son bir buçuk aydır yüksek sesle konuşmaya, bağırmaya, beni azarlamaya başladı. Ben teknoloji özürlüyüm, telefonu iyi kullanamıyorum. Aramalarımı yapıyorum. Whatsapp’a da giriyorum ama çok hakim değilim. Bir şey gösteriyor, yapamazsam sinirlenip bağırıyor. Benim kafam nelere basıyor, şu telefona da basmayıversin ya! Her şeyi bilen kadın telefonu bilmese ne yazar, yazsa yazsa Gönül Yazar!”

PSİKOLOJİK ŞİDDET
Gönül Yazar “Bu maruz kaldığınız psikolojik şiddet farkında mısınız?” sorusuna ise “Farkındayım. Ama ne bileyim, bunca yıl sonra kafama göre birini buldum, aşkı buldum, kaybetmeyeyim diyorum.” cevabını verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı