Magazin

Gonca Vuslateri ile Hakan Altun sevgili mi? Flaş iddia!

Ünlü şarkıcı Hakan Altun ve oyuncu Gonca Vuslateri'nin aşk yaşadığı iddiaları magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Ünlü çiftin sosyal medya hesaplarına mutluluk mesajları yağarken henüz net bir açıklama gelmedi.

Ünlü şarkıcı Hakan Altun ve oyuncu Gonca Vuslateri’nin aşk yaşadıkları iddiası sosyal medyada gündeme oturdu. Alınan bilgilere göre aşk yaşadıkları iddiaları sosyal medya paylaşımları üzerine konuşulmaya başladı.

PAYLAŞIMLARI ELE VERDİ

Uçankuş’un iddiasına göre Hakan Altun sahnede şarkı söylerken elini kalbine götürüyor ve kalp işareti yapan bir poz verip bunu paylaşıyor. Hakan Altun o paylaşımın açıklamasına “Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken” yazıyor.

Kalp işaretleriyle süslü bu mesajdaki ”Eri ve Vuslat” sözcükleri Gonca Vuslateri’nin soyadı olarak yorumlanıyor. Gonca Vuslateri de Altun’u takip etmediği halde bu paylaşımı beğeniyor. Ardından Vuslateri kendi fotoğrafı üzerine muhtemelen Hakan Altun’un ellerinin olduğu ve kalp şekliyle açıldığı bir fotoğraf paylaşıyor ve altına şiir gibi şu sözleri yazıyor:

“Birini sevmek… Gördüğün ilk kalp resminin içine girip onu hayal etmek… Öpmek o hayali… Şükre rast getirmek küçücük kalbi… Kollayarak sev beni… Susarak, dökerek sev… Aklıma takılsın kazağın… Bana eksil… Bana ağla kendini… Böyle böyle yazılsın kaderimiz… Turam sensin…”Güzel oyuncu dizi setlerinden fırsat buldukça her hafta sonu Bodrum’a, Hakan Altun’un yanına gidiyor. Bu gidişleri de saklamıyor sosyal medyasından paylaşıyor. Güzel oyuncu yolculuğunu “Keyifle giderim Bodrum’a… Aşkıma… İsmime…” yazıyor.

Hakan Altun’un en yakın arkadaşı Ayhan Yumru yaptığı bir paylaşımda Gonca Vuslateri ile olan fotoğrafını paylaşıp ”Ailemize hoş geldin” notunu düşüyor. Çift bundan yaklaşık bir ay önce popçu Emel Müftüoğlu’nun doğum gününde de buluşmuş, kalabalık bir grubun olduğu gecede gözlerden uzak ve ayrı durmuşlardı.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu