Magazin

Gonca Vuslateri hastaneye kaldırıldı! Koronavirüse yakalanmıştı…

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, zor günler geçiriyor. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla koronavirüse yakalandığını duyuran ünlü oyuncunun bu kez de belinden aşağı kaynar su döküldü. Vuslateri’nin tedavisine hastanede devam ediliyor.

Koronavirüs tedavisine hastanede devam edilen oyuncu Gonca Vuslateri’nin belinden aşağı kaynar su döküldü. Vuslateri, sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Çığlıklarımla İstanbul’u ayağa kaldırdım” dedi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Tedavisine hastanede devam edilen oyuncu, hasta yatağından bir fotoğraf paylaşarak şunları anlattı: “Kovid 3. gün. Dün burnumu biraz açsın diye içine kekik yağı döktüğüm bir tencere kaynar suyu belimden aşağı foş diye dökerek İstanbul’u ayağa kaldırdım. Çığlıklarımla. Kök hücre tedavisiyle kısa zamanda sağlığıma kavuşacağım. Kovid daha iyi. ‘Abla sana olanlar olmuş biz çok tutmayalım’ gibi davranıyor dünden beri. Benimle ilgilenen sağlık personelini uykumda dahi alkışlıyorum burada. Harika projemden 10 gün daha uzaktayım ama inanıyorum ki bu da geçecek… Neler neler geçmedi ki? Cihangir’im… Köpeklerim, sokak kedilerim size emanet bir kaç gün…”

GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI YAĞDI

Vuslateri’nin paylaşımına Bengü, Sibel Arna, Hayko Cepkin, Emre Altuğ, Funda Arar, Ece Yörenç, Murat Dalkılıç, Defne Samyeli ve Demet Şener gibi birçok ünlü isimden geçmiş olsun yorumları yağdı.