İzmir Haberleri

GEO Mühendislik Yeni Fabrikasını Açıyor!

25 yıllık deneyimli firma GEO Tekno, yeni fabrikasını 14 Kasım 2019’da düzenlenecek kokteyl ve GEO’da 25 Yıl Anı Plaketlerinin dağıtım töreni ile Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde açıyor. 2019-2023 yılları arasındaki planlı 5. Beş yılı için gücünü iş ortakları ve çalışanlarından alan firma, geleceğe emin adımlarla ilerliyor.

GEO Kimdir?

Proje ve taahhüt alanında hizmet veren Geo Enerji’nin kuruluşu 1970’li yılların sonlarında başlayan şantiye ve proje çalışmalarına dayanıyor. 1997 yılında şirket merkezini Bursa’dan izmir’ taşıyan şirket; ısıtma-soğutma-havalandırma, klima santral grupları, yangın, basınçlı hava sistem ve tesisatları ile otomasyon sistemlerinin uygulandığı NATO üstyapı projelerini gerçekleştirdi.
Biyokütle enerjisi üzerine çalışıyor.

Anahtar teslimi endüstriyel tesis, proje ve montajları, özel amaçlı teknolojik tesisatların proje ve yapımı, büyük ölçekli ısıtma soğutma havalandırma iklimlendirme uygulamaları ve özellikle yenilenebilir enerji konularında proje imalat ve montaj uygulamalarını hayata geçiren Geo; ‘Özel Projeler ve Ar-Ge Birimi” ile endüstriyel proje ve taahhüt firması olarak güçlendi. Geo Genel Müdürü Fatih Ertekin, yabancı işbirlikleri ve Ar-Ge ile geleceğe yatırım yapmayı sürdürdürdüklerini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı