Nazilli Belediyesi İsabeyli’yi ışıl ışıl yaptı - Haber

Nazilli Belediyesi İsabeyli’yi ışıl ışıl yaptı

İsabeyli Mahallesinin merkezi olan ana caddesi üzerinde Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı elektrik servisinin yaptığı aydınlatma çalışması ile Atatürk Bulvarı ışıldadı.Nazilli Belediyesi tarafından İsabeyli Mahallesinde,...

Nazilli Belediyesi İsabeyli’yi ışıl ışıl yaptı

İsabeyli Mahallesinin merkezi olan ana caddesi üzerinde Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı elektrik servisinin yaptığı aydınlatma çalışması ile Atatürk Bulvarı ışıldadı.

Nazilli Belediyesi tarafından İsabeyli Mahallesinde, Atatürk Bulvarı merkez meydan üzerinde bulunan miadını doldurmuş 11 adet 20 watlık aydınlatma direkleri yerine, 150 watlık 22 adet sodyum buharlı armatürler takılarak aydınlatıldı. Eskileri ile değiştirilen armatürler sayesinde cadde ışıl ışıl oldu. Yapılan çalışmaya ilişkin açıklama yapan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Çalışmalar kapsamında caddedeki 11 adet aydınlatma yerine 22 adet sodyum buharlı armatürler takıldı. Cadde eskisinden daha iyi bir şekilde aydınlatılınca da göz doldurdu. Hava karardığında bile sokak ışıl ışıl bir görünüme kavuştu. Yenilediğimiz yola daha uygun bir aydınlatma oldu. İsabeyli mahallesinde çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.
YORUM EKLE
HABERLER
Firma Rehberi Tüm Firmalar
Z-Klinik İşitme Cihazları
Z-Klinik İşitme Cihazları

EĞİTİM ve ÖĞRETİM

İzmir-Çiğli

Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı
Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı

BİLGİSAYAR - TEKNOLOJİ

İzmir-Bornova

İzmir Ev Taşımacılık
İzmir Ev Taşımacılık

Bilişim

İzmir-Karşıyaka