Mevlit Kandili’ne özel süt

İlim Yayma Cemiyeti Manisa Şubesi tarafından Mevlit Kandili dolayısıyla vatandaşlara sıcak süt ikramında bulunuldu.Bu akşam idrak edilecek olan Mevlit Kandili için Manisa’da sıcak süt ikramında bulunuldu. Geleneksel Osmanlı kıyafetleri ile...

Mevlit Kandili’ne özel süt
İlim Yayma Cemiyeti Manisa Şubesi tarafından Mevlit Kandili dolayısıyla vatandaşlara sıcak süt ikramında bulunuldu.
Bu akşam idrak edilecek olan Mevlit Kandili için Manisa’da sıcak süt ikramında bulunuldu. Geleneksel Osmanlı kıyafetleri ile ibriklerle İlim Yayma Cemiyeti Manisa Şubesi üyeleri tarafından dağıtılan sıcak süte Manisalılar büyük ilgi gösterdi.

Terör saldırısı lanetlendi
Her sene Mevlit Kandilinde vatandaşlara sıcak süt ikramında bulunduklarını kaydeden İlim Yayma Cemiyeti Manisa Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Canbaz, “Peygamber Efendimizin Mevlit Kandili dolayısıyla Manisa halkımıza süt ikramında bulunuyoruz. Bunu her sene tertip ediyoruz. Bununla beraber dün İstanbul’da gerçekleşen terör saldırısını da lanetliyoruz. Bu saldırıda şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride kalan kederli ailelerine Allah’tan sabır diliyoruz. Bu vesileyle ülkemizi, devletimizi, milletimizi yeniden Efendimiz’in sünneti çerçevesinde dirilmeyi, doğmayı bizlere nasip eylesin. Manisalıların ve ülkemizin Mevlit Kandili mübarek olsun” dedi.
YORUM EKLE