Meksika'da gece kulübü'nde katliam! 13 kişi öldü, çok sayıda yaralı var

Meksika'da bulunan bir gece kulübünde toplu katliam gerçekleştirildi. Bir çete grubu ellerindeki silahlarla gece kulübünden içeriye girip ateş yağdırdı! Yaşanan olayda 13 kişi öldü. Çok sayıda da yaralı var. Detaylar haberimizde...

GENEL 09.03.2019, 14:42
Meksika'da gece kulübü'nde katliam! 13 kişi öldü, çok sayıda yaralı var

Meksika'da bulunan bir gece kulübünde toplu katliam gerçekleştirildi. Bir çete grubu ellerindeki silahlarla gece kulübünden içeriye girip ateş yağdırdı! Yaşanan olayda 13 kişi öldü. 

Detaylar

Meksika'nın orta kesiminde yer alan Salamanca'da bir gece kulübüne silahlı saldırı düzenlendi. La Playa isimli eğlence mekanını basan çete üyeleri, silahlarını ateşleyerek katliama girişti. Yerel medya, kurşun yağmuruna tutulan en az 13 kişinin öldüğünü bildiriyor. Cumartesi gecesi gerçekleşen saldırıda yedi kişi de yaralandı.  Yerel medyadaki haberlerde, çete üyelerinin bir kamyon konvoyla gece kulübüne geldiği belirtildi.260 bin insanın yaşadığı kenti sarsan katliamın ardından, yüzlerce ağır silahlı asker ve polis olay yerini kordona aldı. Yetkililerden henüz saldırıyla ilgili bir açıklama yapılmış değil.

Yorumlar (0)