Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? 10 Yıllık Kanada Vizesi

Kanada vizesi prosedürleri hakkında merak edilen birçok soru işareti vardır. “Kanada vizesi başvurusu nasıl yapılır ?” sorusunu Kanada Kültür Merkezi yanıtlıyor.

GENEL 14.11.2019, 15:27 04.12.2019, 13:01
Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? 10 Yıllık Kanada Vizesi

Kanada’yı ziyaret etmek isteyen kişilerin Kanada vizesi alma zorunluluğu bulunmaktadır. Peki, Kanada vizesi nasıl alınır? Kanada vizesi türleri nelerdir? gibi birçok farklı soru işareti akıllarda yer etmektedir.

Kanada vize kategorinizi belirleyen en önemli faktör şüphesiz seyahat amacınızdır. Kısa süreli seyahatleriniz için Kanada turist vizesi yeterli olurken, 6 ay veya 6 aydan daha uzun süreli eğitim programlarına katılım sağlayacaksınız: Kanada öğrenci vizesine sahip olmanız gerekmektedir.

Kanada vize başvurusu gerçekleştirilirken adımların doğru atılması ve seyahat amacınızın net olarak belirtilmesi oldukça önemlidir.

Kanada Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

başvuru prosedürlerindeki en önemli adım şüphesiz Kanada vizesi başvuru formunun doldurulmasıyla başlamaktadır. Hazırlanan Kanada vizesi başvuru formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmaktadır.

Kanada konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Hazırlanan Kanada vizesi başvuru formu ve evraklarla birlikte değerlendirme gerçekleştirmektedir. Kanada vizesi başvuruları deneyim ve güven gerektirir. Kanada vizesinin alanında uzman danışmanlarıyla birlikte Kanada vize başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada vizesi başvurusu hakkında bilgi almak, Kanada vizesine alanında uzman danışmanlarla başvurmak için Kanada Kültür Merkezi ile güvenle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Vize Başvurusu Yapılırken Adımlar Doğru Atılmalıdır!

başvurusu gerçekleştiren kişilerin düştüğü en büyük hatalardan biriside eksik veya hatalı vize başvuru gerçekleştirilmesidir. Kanada Konsolosluğu vize değerlendirmelerinde yüz yüze görüşme gerçekleştirmez.

Hazırlanan Kanada vizesi başvuru formu ve gerekli evrakları göz önünde bulundurarak değerlendirme yapmaktadır. Bu yüzden hazırlanan başvuru formu alanında uzman danışmanlar tarafından doldurulması gerekir. Kanada Kültür Merkezi, Kanada vizesi alanında profesyonel destek sağlamaktadır.

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Hangi kategoride vize başvurusu yaptığınız sonuçlanma süresini etkilemektedir. Kanada vizesi başvuruları ortalama olarak 2-4 hafta arasında sonuçlanmaktadır.

Detaylı Bilgi Almak İçin:


Yorumlar (0)