izmir Beyaz Eşya ve Kombi Servisi

GENEL 07.08.2018, 03:02 21.10.2018, 23:05
izmir Beyaz Eşya ve Kombi Servisi

izmir Beyaz Eşya ve Kombi Servisi

Günümüzde evlerimizde ve iş yerlerimizde sayısız elektronik eşyalar kullanmaktayız. Evlerimizin ısısını dengelemek için özellikle izmir'e doğalgazın gelmesiyle kombiler en büyük dostumuz olmuşken, klimalarda bulunduğumuz mekanları serinletmek için en çok kullanılan elektronik cihazlarımız haline gelmiştir. Özellikle izmir gibi ılıman iklimin hakim olduğu bölgelerde hem klimalar hem de kombiler her an aktif halde kullanılabilmektedir. Tüm bu elektronik cihazlarınızın arızalanması durumunda izmir'in tüm bölgelerine beyaz eşya, klima, kombi ve televizyon teknik servis hizmeti veren Ege Bölge merkez servisi hizmetinizde. Ege bölge merkez servis alanında uzman kadrosuyla izmir'in tüm bölgelerine teknik servis hizmeti sunmaktadır.

izmir Kombi Servisi

izmir kombi servisi tüm kombilerinizi 1 yıl teknik servis garantisiyle onarmakla kalmamakta, aynı zamanda kombilerinize periyodik bakım, oda termostatı gibi hizmetler de sunmaktadır. izmir kombi tamir servisi hizmeti veren Ege Merkez Kombi servisi bünyesinde kombi bakım ve onarım sertifikası bulunan kombi teknisyenleri çalıştırmaktadır. Firma izmir'in tüm bölgelerine teknik servis hizmeti vermektedir. Ağırlıklı olarak Buca bölgesine hizmet veren Buca Kombi Servisi izmir'in tüm bölgelerine de Vaillant Kombi servisi ve Viessmann Kombi servisi olarak kombi teknik servis hizmeti vermektedir. Ege Bölge Kombi servisi plastik aksam hariç cihazlarınızın tüm mekanik aksamlarına 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermektedir. Ege merkez servis özel teknik servis olarak çalışmaktadır. Firmanın müşterilerine toplam kalite yönetimi çerçevesinde teknik servis hizmet standartlarını belirleyerek hizmet vermektedir.

izmir Klima Servisi

Firma kombi teknik servis hizmeti vermesinin yanında diğer bir iklimlendirme cihazı olan klimalar için de teknik servis hizmeti sunmaktadır. İzmir klima bakımı, İzmir klima arıza servisi ve İzmir klima onarım servisi olarak hizmet veren ege merkez klima teknik servisi izmir’in tüm bölgelerine klima teknik tamir servis hizmeti sunmaktadır. Firma tıpkı kombi teknik servis hizmetinde olduğu gibi İzmir içi klima servisi hizmetlerinde de 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermektedir. 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti veren izmir klima servisi’ne web sitesindeki çağrı merkezi telefon numaralarından her zaman ulaşabilir, klima arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Klima teknisyenleri tam donanımlı araçları ve uzman kadrosuyla en yakın sürede adresinize gelerek klima onarım işleminizi başlatacaktır.

Yorumlar (0)
33°
az bulutlu