İstanbul'da askeri helikopterin düşmesi

- KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay: - "İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlere Allah’tan rahmet diliyorum. Şehit ailelerinin, Türk Silahlı Kuvvetlerinin ve Türk milletinin başı sağ olsun"

GENEL 12.02.2019, 11:09
İstanbul'da askeri helikopterin düşmesi

LEFKOŞA (AA) - Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 4 asker için başsağlığı diledi.

Özersay, Twitter'dan paylaştığı mesajda, "İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlere Allah’tan rahmet diliyorum. Şehit ailelerinin, Türk Silahlı Kuvvetlerinin ve Türk milletinin başı sağ olsun.” ifadelerini kullandı.

Ana muhalefet Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Ersin Tatar da askeri helikopterin düşmesi sonucu 4 askerin şehit oluşunu derin üzüntüyle öğrendiğini belirterek, "Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yüce milletimize başsağlığı diliyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar (0)
11°
açık