İş Güvenliği Uzmanlığı

GENEL 09.07.2018, 10:26 04.01.2019, 02:12
İş Güvenliği Uzmanlığı

Çalışma Bakanlığı tarafından işletmelerde iş güvenliği ve iş sağlığı hizmetlerinin çalışmalarının yürütülmesi adına iş güvenliği uzmanlığı hizmeti alınması zaruridir. Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri tarafından sunulan iş güvenliği uzmanlığı hizmeti bakanlığın vermiş olduğu yetkiyle profesyonel şekilde ilerlemektedir.

İşyerlerinin tüm risklerinin değerlendirilmesi, önlemlerin alınması iş güvenliğinin başlangıç aşamalarıdır. General OSGB olarak ilk çalışmalardan son sürece kadar profesyonel bir çizgide hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

İş Güvenliği kapsamlı bir çalışma alanı olduğu ve akademik olarak da üzerine düşülen çağımızın çok önemli konularından biri olduğu için, literatürle ilgili araştırmalarımızı sürekli olarak yapıyor ve güncellemeleri kurumsal potamızda eritiyoruz. Tüm uzmanlarımız sürekli eğitimden geçirilerek hizmet sunduğumuz işletmelere en profesyonel şekilde gitmektedir.

Sadece iş güvenliği uzmanlığı değil aynı minvalde iş sağlığı ile ilgili de çalışmalarımızı ve görevlendirmelerimizi sürdürüyoruz. Merkezi sistem üzerinden yapılan görevlendirmelerle iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli görevlendirmesini gerçekleştiriyoruz.

İşletmelerin tüm güvenlik ve sağlık ihtiyaçlarını General OSGB olarak bizler sağlıyoruz. Yaptığınız sözleşme ile kanunların öngördüğü sürelerde personel görevlendirmesinin ardından tüm çalışmalarımıza start veriyoruz.

İşyerlerinizin taranması, risk analizinin yapılması, risklerin değerlendirilmesi, güvenlik açıklarının belirlenmesi ve ortaya çıkan tüm problemler için çözüm yollarının aranması General OSGB olarak bizim sorumluluğumuzdadır.

İş Güvenliği uzmanı tayin ederek işletmenizin kapsamlı bir değerlendirmesini yapıyoruz. İşçilerinizin sağlığı için gerekli periyodik muayeneleri işyeri hekimliği hizmetimiz adı altında gerçekleştiriyoruz. Çalışmasına mani olan rahatsızlıklar sonucu verilecek rapor, işçinin hakkının korunması, işletmenin çıkarlarının korunması ve tekrar göreve başlatma gibi önemli görevleri üstlenerek risksiz bir sezon geçirmenizi sağlıyoruz.

Düzenli aralıklarla işyerinizin genel güvenlik önlemlerini sizin adınıza kontrol ederek varsa aksamaların giderilmesi için raporumuzu hazırlayıp sizlere sunuyoruz. Çalışma Bakanlığı tarafından yapılan denetimlerde iş güvenliği ve iş sağlığı alanında yaptığımız çalışmaların önemi ortaya çıkmaktadır. Hatasız bir değerlendirme süreci geçirmeniz için elimizdeki tüm imkanları profesyonel bir teknikle hizmetinize sunuyoruz.

General OSGB ailesi olarak tüm personelimiz ve çözüm ortaklığı sunduğumuz siz değerli işletme sahipleriyle birlikte ortak bir hedefe doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

Ayrıntılı bilgi için http://www.generalosgb.com/is-guvenligi-uzmani-plani.html sayfasını ziyaret ediniz..

Yorumlar (0)