Gözü dönen yamyam adamın kafasını ve gözünü yedi!

Gözü dönen yamyam adamın kafasını ve gözünü yedi. Flakka isimli uyuşturucu maddenin etkisiyle yapılanlar kan dondurdu. Flakka nedir? İşte o yaşananlar...

Gözü dönen yamyam adamın kafasını ve gözünü yedi!

Gözü dönen yamyam adamın kafasını ve gözünü yedi. Flakka isimli uyuşturucu maddenin etkisiyle yapılanlar kan dondurdu. Flakka nedir? İşte o yaşananlar... Bir Big Mac'ten daha ucuza mal olan korkunç Flakka hapı, bugüne kadar birçok insana zarar verdi. Fotoğrafta gördüğünüz evsiz adam, 2013 yılında bu hapı kullanan bir diğer evsiz adam tarafından saldırıya uğradı.

Gözü dönen yamyam, yaşlı adamın kafasını yemeye başladı ve gözlerini oydu. ABD'li Ronald Poppo, bir gözünü ve burnunu tamamen kaybetti. Geçirdiği ameliyatlardan sonra Poppo'nun konuşabildiğini ve yemek yiyebildiğini söyleyen doktorlar kurbanın saldırıyı hatırladığını söyledi.

Poppo'nun yüzünün bir kısmını yiyen Rudy Eugene'in, 'Flakka'nın etkisinde olduğu anlaşılmıştı. Olay yerine gelen polis "dur" emrine uymayan Eugene'i vurarak öldürdü.

İngiliz bir adam, Flakka'yı aldıktan sonra çıplak halde kendini sağa sola atarken bulundu.

Geçen yıl eylül ayında, bir mahkum canlı fareyi kafasından ısırdı ve uyuşturucunun şiddetiyle yedi. Bu anları videoya çekmekten de geri kalmadı. Önce fareyi öptü. Sonra tamamen yuttuğunu kanıtlar biçimde ağzını açtı.

32 yaşındaki Camille Balla, annesi Francisca Monteiro-Balla'nın gözlerini yuvalarından çıkardı. Olayın üzerinden saatler sonra: "Annemi öldürdüm ve yardıma ihtiyacım var" diye bağırıp, koşmaya başladı.

FLAKKA NEDİR?

Flakka, Çin'den ithal edilen ve zombi benzeri psikotik ataklara ve yamyamistik saldırılara neden olan, banyo tuzu yapısında sentetik uyuşturucudur. 2012 yılında Amerika'da satışı kesinlikle yasaklandı. Ev tipi banyo tuzlarına benzeyen Flakka; yenebilir, burundan çekilebilir, enjekte edilebilir veya buharlaştırılabilir. Kokaine benzer bir uyuşmaya, aynı zamanda halüsinasyona ve paranoyaya da neden olur.

YORUM EKLE