ESKKK ve TÜMSİAD’dan Afrin’deki Mehmetçik’e destek

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (ESKKK) ve Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı M. Emin Birliktir, beraberindeki heyetle Zeytin dalı Harekatı’nda mücadele eden Mehmetçiğe destek için sınır...

ESKKK ve TÜMSİAD’dan Afrin’deki Mehmetçik’e destek

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (ESKKK) ve Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı M. Emin Birliktir, beraberindeki heyetle Zeytin dalı Harekatı’nda mücadele eden Mehmetçiğe destek için sınır bölgesine gitti.

ESKKK ve TÜMSİAD Afyonkarahisar Başkanı M. Emin Birliktir ve beraberindekiler sınırın sıfır noktasında askerlerle bir araya gelerek Afyonkarahisar Kadınana İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin Mehmetçiğe ulaştırılmak üzere yazdığı mektupları teslim etti. Kahraman Mehmetçik’i ziyaret eden Birliktir ve beraberindekiler, sınır güvenliği için yapılan operasyonu sonuna kadar desteklediklerini belirtti. Başkan Birliktir, askerlerin Afrin’de destan yazdığını kaydederek PKK ve PYD unsurlarının bölgeden temizlendiğini dile getirdi. Mektuplar, zırhlı araçlarla Afrin bölgesinde askerlere ulaştırıldı. Mehmetçik’e destek ziyaretine TÜMSİAD Hatay Başkanı Doğan Gülseren’de eşlik etti.
YORUM EKLE