Epoksi zemin kaplama hizmeti Epoksi Ankara

Epoksi zemin kaplama hizmeti Epoksi Ankara

Zemin kaplama denilince akla binlerce çeşit zemin ürünü gelebilir. Kullanım alanlarına göre şekillenen zemin kaplamalarının özellikle; fabrika, teras, spor salonu, banyo, fuar alanı, sağlık merkezleri, hastaneler, oto parklar gibi trafiğin yoğun yaşandığı bölgelerde tercih edilen ürünü epoksi zemin kaplama sistemleridir. Bu ürün hem hijyenik hem de estetik görünümlü yapısı ile kliniklerde bile en çok tercih edilen ürün olmaktadır. Ayrıca antibakteriyel, antistatik olan epoksi malzemenin çarpma dayanımı yüksek, mukavemeti, UV direnci, kimyasal direncinin yüksekliği nedeniyle de oldukça dayanıklıdır.

Epoksi Ankara olarak başkentteki ofisimizden tüm Türkiye’ye epoksi zemin kaplama hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte tercihe ve kullanım alanına göre poliüretan zemin kaplama, akrilik zemin kaplama sistemleri konusunda da hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz. Yılların tecrübesini, gelişen teknolojik sistemlerle harmanlayan ve memnun müşteri esaslı çalışan firmamız zeminleriniz için mutlaka en etkin çözümü size sunacaktır.

Zemin kaplama sistemlerinin yanı sıra su yalıtımı sektöründe de alanında uzman ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.  Poliüretan enjeksiyon ile zamanla betonlarda, havuzlarda, teras ve balkonlarda meydana gelen çatlaklardan sızan suların tamamen kesilmesini sağlamaktayız. Poliüretan malzeme su ile temas halinde reaksiyona girerek tüm çatlakların kapanmasını saplamaktadır. Ayrıca beton ile uyum içerisinde hareket ederek betonu sağlamlaştırmakta ve sızan su ile temasa geçerek oksitlenip çürümesine yol açabilen demirlerin etrafını sararak bir kalkan görevi de görmektedir.

Kaliteli hizmetleri, kaliteli ürünler ile ve sağlam bir işçilikle meydana getirmek ve teslim etmek konusundaki hassasiyetimizi her zaman sürdürmekteyiz. Bizim ile iletişime geçerek satış danışmanlarımızdan zeminleriniz için gerekli çözümler konusunda konuşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 02:33
YORUM EKLE