Dozajlama Sistemlerinde Anahtar Teslimi Çözümler

Dozajlama Sistemlerinde Anahtar Teslimi Çözümler

Dozajlama Sistemi nedir?

Toz, granül ve sıvı formdaki hammaddeleri kullanarak imalat yapan fabrikalarda üretilen mamul ve yarı mamul ürünler mutlaka bir formülasyona uygun olarak yapılan karışımlardan oluşmaktadır. Ürünün istenilen kalitede ve özelliklerde olması içeriğinin doğru hazırlanmasına bağlıdır. Dozajlama sistemleri bu karışımdaki malzemeleri istenen miktarlarda doğru olarak verebilmek için kullanılan, bilgisayar kontrollü olarak tam otomatik çalışan, mekanik ve elektronik ekipmanlardan oluşan sistemdir.

Neden Dozajlama Sistemine ihtiyacınız var?

Üretim yapan fabrikalar için en önemli konular ürünlerin hep aynı özelliklerde üretilebilmesi, sürekliliğin sağlanması ve geçmişe dönük izlenebilirliktir. Dozajlama sistemleri hep aynı hassasiyette çalıştığından ve tüm yapılan üretim bilgilerini arşivleyip raporladığı için bu tür fabrikaların beklentilerini tam olarak karşılamaktadır.

Anahtar teslimi etkin çözümler…

DÜZLEM dozajlama, pnömatik taşıma, bigbag boşaltma, sıvı tankları ve silo ekipmanlarının mekanik ve otomasyon sistemlerini mühendislik çalışmaları, proje yönetimi, imalatı, yerine montajı ve çalıştırılarak teslim edilmesi konularında müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Tüm çözümlerimiz için https://www.duzlem-tr.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz!

DÜZLEM otomasyon sistemleri hakkında

20 yıla yakın bir süredir fabrika üretim otomasyon sistemleri yapan DÜZLEM, değişik sektörlerde gerçekleştirdiği başarılı projelerle çalışmalarına devam etmektedir. Başta plastik, kablo, kauçuk, maden ve deterjan sektörleri olmak üzere daha bir çok alanda yurtiçi ve yurtdışı projeler gerçekleştirmektedir.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 23:42
YORUM EKLE