Cam filmi 15 aracın muayenesi onaylanmadı - Haber

Cam filmi 15 aracın muayenesi onaylanmadı

Kütahya’nın Simav ilçesinde, cam filmli 15 aracın muayenesinin onaylanmadığı bildirildi.Araç muayene istasyonuna cam filmi yapıştırılmış olarak gelen 15 aracın muayenesi onaylanmadı. Ulaştırma, Denizcilik ve Habercilik Bakanlığı Karayolu...

Cam filmi 15 aracın muayenesi onaylanmadı

Kütahya’nın Simav ilçesinde, cam filmli 15 aracın muayenesinin onaylanmadığı bildirildi.

Araç muayene istasyonuna cam filmi yapıştırılmış olarak gelen 15 aracın muayenesi onaylanmadı. Ulaştırma, Denizcilik ve Habercilik Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü’nün 1 Kasım 2017 tarihli, Araç muayenesi sonucu belirlenen eksikliklere ilişkin kusur grupları yönergesi konulu yazılarında, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün 31 Ekim 2017 tarih ve 170557 sayılı yazısı ilgi tutularak, film yapıştırılmış camların ’Hafif Kusur’ yerine ’Ağır Kusur’ sayılacağı belirtilmişti.

Araç muayenesi için Simav’daki TÜVTÜRK istasyonuna gelen Kadir Hamamcı, (57) aracının camlarında bulunan filmleri çıkararak geldiğini, muayene için sıra beklediğini ifade etti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın belirlediği standartlarda araç muayene hizmeti veren TÜVTÜRK, yenilenen araç muayene kusur tablosu konusunda araç sahiplerini uyarıyor. (MEİ-EFE)
YORUM EKLE
HABERLER
Firma Rehberi Tüm Firmalar
Z-Klinik İşitme Cihazları
Z-Klinik İşitme Cihazları

EĞİTİM ve ÖĞRETİM

İzmir-Çiğli

Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı
Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı

BİLGİSAYAR - TEKNOLOJİ

İzmir-Bornova

İzmir Ev Taşımacılık
İzmir Ev Taşımacılık

Bilişim

İzmir-Karşıyaka