Ankara'da iğrenç olay! Otostop çeken lise öğrencilerini taciz ettiler

Ankara'da eşine az rastlanan iğrenç bir taciz olayı yaşandı. Mamak ilçesinde gerçekleşen olayda araçla seyir halinde olan karı - koca liseli 4 öğrenciyi arabasına aldı, sonra da derslerine yardımcı olma bahanesiyle evlerine götürüp taciz etti. Detaylar haberimizde...

GENEL 09.03.2019, 14:28
Ankara'da iğrenç olay! Otostop çeken lise öğrencilerini taciz ettiler

Ankara'da eşine az rastlanan iğrenç bir taciz olayı yaşandı. Mamak ilçesinde gerçekleşen olayda araçla seyir halinde olan karı - koca liseli 4 öğrenciyi arabasına aldı, sonra da derslerine yardımcı olma bahanesiyle evlerine götürüp taciz etti.

Vinç operatörü T.K. ile karısı H.K, otostop çeken 4 lise öğrencisini otomobile aldı.

Yaşları 14 ve 15 olan erkek öğrencileri "derslerinde yardımcı olma" bahanesiyle eve götüren T.K. ve H.K. evde öğrencilere yemek ikram etti. Yemeğin ardından çift, öğrencilere cinsel istismarda bulunurken T.K, bu anları cep telefonuyla kaydetti.

Yaşananları anlattı

Olay, öğrencilerden birinin yaşananları ailesine anlatmasıyla ortaya çıktı. Ailelerin şikayeti üzerine harekete geçen Mamak İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, T.K. ile karısı H.K'yi gözaltına aldı.

T.K'nin telefonunda yapılan incelemede öğrencilerin H.K. ile görüntüleri bulundu.

O Kişiler cezaevinde

Emniyetteki işlemlerin ardından Ankara Adliyesine getirilen şüpheliler, soruşturmayı yürüten Cumhuriyet savcısına ifade verdikten sonra tutuklanmaları talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi.

Mahkemede olayı kabul eden T.K. ile eşi H.K, "nitelikli cinsel istismar" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar (0)