banner123

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Berger, Bodrum'da

MUĞLA (AA) - Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Bodrum ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Christian Berger, eşi Marilena Berger ve beraberindeki heyetle gerçekleştirdiği iki günlük Muğla ziyareti kapsamında...

GENEL 12.02.2019, 16:59
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Berger, Bodrum'da

MUĞLA (AA) - Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Bodrum ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Christian Berger, eşi Marilena Berger ve beraberindeki heyetle gerçekleştirdiği iki günlük Muğla ziyareti kapsamında Bodrum ilçesine geldi.

Berger, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti.

Daha sonra ilçede yürüyüş yapan Berger ve beraberindekiler, dünyanın 7 harikasından biri olarak gösterilen Halikarnas Mozolesini gezdi, kendilerine eşlik eden Bodrum Kalesi Sualtı Arkeoloji Müzesi Müdür Vekili Tayfun Selçuk'tan bilgi aldı.

Berger, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Muğla'ya Fethiye'den başlayan iki günlük bir ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.

Muğla'nın çok güzel bir yer olduğunu ifade eden Berger, "Burası her şeyi bir araya getirmiş. Ben örneğin bir turist olarak şehri, denizi, marinayı ve temiz havasını görmek isterim." dedi.


Yorumlar (0)