Gündem

Gençlere flaş haber: Ucuza satılacak! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak

TOKİ Sosyal Konut projesi açıklamalarının ardından yeni bir gelişme yaşandı. Gençler için harekete geçildi. Gençlere ucuza satılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün açıklayacak.

GENÇLERE UCUZA SATILACAK

Sosyal konut projesinin ardından otomobille ilgili de projenin müjdelenmesi beklenirken bir gelişme daha yaşandı. Seçimler için çalışmalar sürerken AK Part’nin yeni projeler üzerinde yoğunlaştığı öğrenildi. 2023 için kolları sıvayan hükümetin, gençlere ucuz teknoloji ürünü üzerinde yoğunlaştığı bilgisi alındı.

2023 için çalışmalarını yoğunlaştıran hükümetin 28 Ekim’de Vizyon Belgesi’ni açıklayacağı öğrenildi. Birçok projenin yer alacağı seçim beyannamesinde, özellikle gençler için önemli adımlar atılacağı ifade edildi.

GÖRÜŞLER ALINIYOR

Haziran 2023’te yapılması beklenen seçimler için kolları sıvayan AK Parti, seçim beyannamesine ilişkin çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda proje ve uygulamalar belirlenirken yaz boyunca sahada olan AK Partili milletvekillerinin görüş ve önerileri de dikkate alınacak. Öte yandan milletvekilleri, vatandaşın nabzı ve beklentilerini rapor haline getirip parti genel merkezine sunmaya başladı.

GENÇLERE UCUZ BİLGİSAYAR, TABLET VE CEP TELEFONU

Sabah’ta yer alan habere göre birçok proje ve çalışmanın yer aldığı beyannamede dikkat çeken maddelerden biri de gençlerle ilgili oldu. Alınan bilgilere göre gençlere yönelik sürpriz projeler de olacak. Örneğin bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi elektronik eşya alımında gençlere yönelik vergi indirimleri gündeme gelebilecek.