Ege HaberleriEkonomiİzmir Haberleri

Gemiye, otobüse, metroya, tramvaya binen binlerce vatandaşlara duyuru yapıldı: 4 Gün sonra bunu yapamayacaksınız!

Gemiye, otobüse, metro, tramvay kullanan vatandaşlara duyuru yapıldı. Yapılan duyuruya göre, 4 gün sonra bitiyor. Vatandaşlar toplu taşıma araçlarına binişlerde uygulanan indirim kampanyasından 30 Eylül tarihinden itibaren faydalanamayacaklar.

İzmir’de toplu taşıma araçları kullanan vatandaşlar temassız özellikli İş Bankası kartları ile ödeme yapabiliyorlar. Bu kapsamda İş Bankası tarafından yapılan açıklamada, “10 Ağustos-30 Eylül 2022 tarihleri arasında Maximum Mobil’den katılıma özel temassız özellikli İş Bankası kartlarınız ile İzmir’de yapacağınız ulaşım ödemelerine ilk harcamadan itibaren toplam 20 TL’ye varan indirim ayrıcalığı!” ifadeleri kullanıldı.

Temassiz banka kartları, kredi kartları ve ön ödemeli kartlar ile geçiş kolaylığı tüm ESHOT (Gittiğin Kadar Öde ve İztaşıt hatları hariç) ve IZULAŞ otobüslerinde, metroda, tramvayda ve İZDENİZ gemilerinde: Balçova Teleferik Tesisleri, Sasalı Doğal Yaşam Parkı ve Bornova Buz Pisti’ne girişlerde, maskematik gişelerinde, Birinci Kordon’da hizmet veren Nostaljik Tramvay’da ve Buca’da bulunan İzmir Sebze ve Meyve Hall otoparkında geçerlidir.


Temassız özellikli kredi kartları ile yapılan ödemelerde indirimli tarife ve aktarma indirimleri kapsam dışındadır. Kampanya indirimi toplu taşımada sadece tam tarife ücretinde geçerlidir. Bir müşteri azami 20 TL indirim kazanabilecektir. Toplam harcama tutarının 20 TL’yi geçmemesi durumunda kazanılabilecek indirim tutarı alışveriş tutarını geçemeyecektir. Kampanya süresince 20 TL’yi aşan toplam alışveriş tutarının 20 TL’lik kısmı için indirim kazanılabilecektir.

Kampanya katılımlı olup katılımın alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası temassız özellikli, bireysel kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard), Bankamatik Kartı ve MaxiPara Kartlar
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Kampanyaya koşulları:

Kampanya kapsamında ilk harcamadan itibaren gerçekleştirilecek temassız ulaşım ödemeleri toplamı 20 TL’ye ulaşana kadar indirim kazanılmaya devam edilecektir.

Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir.

Bir müşteri işlem başına ve kampanya süresi boyunca en fazla 20 TL indirim kazanabilir.

Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampana, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.