Magazin

Gemide filminin çekimlerinde uyuşturucu mu verildi? Yıldıray Şahinler konuştu

Türk sinema tarihinde önemli bir yere sahip olan 1998 yapımlı ‘Gemide’ filminin bir sahnesinde  senarist Önder Çakar, oyunculara haberleri olmadan uyuşturucu madde verildiğini iddia etmişti. O iddialara ilişkin açıklama yapan Yıldıray Şahinler, “Bu iddialar hayal ürünüdür” dedi.

“SAHNEYE SARHOŞ ÇIKMADIM”
Filmin o sahnesinde oynayan Yıldıray Şahinler, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bırakın uyuşturucu maddeyi, kariyerim boyunca sahneye sarhoş çıkmadım” diyerek Çakar’ı yalanladı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLADI
Şahinler, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Gemide filminde oynadığımız bir sahneyle ilgili haberimiz olmadan bize uyuşturucu verildiği iddiası hayal ürünüdür. Bırakın uyuşturucu maddeyi, kariyerim boyunca sahneye sarhoş çıkmadım. Haberim olmadan kimse bana uyuşturucu falan veremez. Gemide filminin çekimlerinde de böyle bir şey asla olmadı. Söz konusu sahnede yaptığım her şeyi önceden tasarlayıp prova ettim ve yönetmenim ile görüştüm. Her gülüş, her bakış benim tasarımımdır. Benim sanat eserimdir. Kamuoyuna saygılarımla.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı