EkonomiKamu

Gediz Elektrik ve Aydem Elektrik abonesi olanlara duyuru: Elektrik faturalarının üzerinde adınız soyadınız yazıyorsa dikkat!

Gediz ve Aydem Elektrik abonesi olan herkesi ilgilendiriyor… Gediz Parakende ve Aydem Parekende’den alınan bilgilere göre evine elektrik faturası gelen vatandaşlara özel açıklama yapılarak çiftçilere yönelik işbirliği yapıldığı bildirildi.

GEDİZ VE AYDEM DUYURDU

Yapı Kredi’nin, çiftçilere özel sunduğu, tüm tarımsal girdi (mazot, gübre, tohum, zirai ilaç, fidan-fide vb.) alımlarında kullanılabilen Verimli Kart sayesinde, Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden yapılacak elektrik faturası ödemeleri, çiftçilerin hasat dönemlerine kadar ötelenip taksitlendirilebileceği belirtildi. Ayrıca anlaşma çerçevesinde Yapı Kredi Verimli Kart sahipleri, fatura ödemelerini hasat dönemine erteleyip özel faiz oranlarından faydalanabileceği belirtildi. Yapılan iş birliğinin aynı zamanda otomatik tarımsal kurum ödemelerinde yüksek tüketimli elektrik faturası bulunan Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterileri için Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile de kolaylık sağlayacağı kaydedildi.

Açıklamada; Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterisi olan çiftçilerin, en yakın Yapı Kredi şubesine gidip Verimli Kart başvurusu yaparak bu fırsatlardan faydalanabileceği belirtildi.