Gündem

Gaziantep’te dövülen “Cihan bebek öldü” iddialarına hastaneden yanıt geldi!

Gaziantep’te baba şiddetine maruz kalan 2 aylık bebeğin öldüğü yönündeki haberlere, tedavi gördüğü hastaneden yalanlama geldi. Dr. Cengiz Bayram, bebeğin tedavisinin yoğun bakımda titizlikle sürdüğünü dile getirdi.

Gaziantep’te, babası tarafından şiddete maruz kaldıktan sonra ağır yaralanan 2 aylık bebeğin Gaziantep’te özel bir hastanede tedavisi sürerken, sosyal medyada yayılan Cihan bebeğin öldüğü ile ilgili paylaşımlara hastaneden açıklama geldi. Tüm bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirten Dr. Cengiz Bayram, bebeğin sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi.

Gaziantep bebek yaşıyor mu? Babası Yunus Göç tarafından şiddet gören Cihan bebek öldü mü, sağlık durumu

“Haberler gerçeği yansıtmıyor, sevindirici haberler verebilmek için büyük gayretle çalışmaya devam ediyoruz.” 

Bebeğin, durumu ile ilgili açıklamalarda bulunan Dr. Cengiz Bayram, “Bazı basın yayın kuruluşlarında ve sosyal medya organlarında şiddete uğrayan bebeğin öldüğüne dair haberler yayınlanmıştır. Ancak bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Cihan bebeğin hastanemiz yoğun bakımındaki tedavisi büyük bir titizlikle devam etmektedir. Cihan bebeğin sağlığına kavuşması herkes gibi bizlerin de en büyük temennisi ve duasıdır. O nedenle doktor ve bütün çalışanlarımız ile sizlere Cihan bebek ile ilgili sevindirici haberler verebilmek, bebeğimizi mutlu yarınlara hazırlayabilmek için büyük bir gayretle çalışmaya devam etmekteyiz. İnanıyoruz ki, sizlerin duası ve sevgisi, bizlerin çabasıyla bebeğimiz yaşama yeniden gülümseyecektir” açıklamalarında bulundu.