EkonomiGündem

Garanti BBVA’dan müşterilerine kampanya: 1000 TL verilecek!

Garanti BBVA’dan dikkat çeken bir açıklama geldi. Garanti Bankası, müşterisi olacak kişilere yönelik 1000 TL değerinde kampanya başlattığını bildirdi. Haziran ayı kampanyaları arasında dikkat çeken bu kampanya sayesinde müşteriler 1000 TL kazanacak.

Garanti Bankası’nın haziran ayı kampanyaları belli oldu. Banka, 30 Haziran’a kadar devam edecek kampanyasına ilişkin detayları verdi. Buna göre, Garanti BBVA şubesine kadar gitmeye gerek kalmadan banka müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yapanlar, başvurusu onaylanması durumunda tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacak.

GARANTİ BBVA KAMPANYA AÇIKLAMASI;

1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 31 Temmuz’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.

Kampanyaya sanal kartlar dahildir.

Kazanılan bonuslar 4 Ağustos – 4 Eylül 2024 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 5 Eylül 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri,bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanyaya emekli promosyon kampanyasından yararlanan müşteriler dahil değildir.

Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA’lı olan müşterilere yönelik kampanyalar ile birleştirilemez

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.