EkonomiGündem

Garanti BBVA’dan 3.000 TL bonus kampanyası başlatıldı!

Garanti Bankası’ndan dikkat çeken bir duyuru yapıldı. Garanti BBVA, 3 bin TL bonus kampanyası başlattı. Her ay yenilenen kampanyalar müşterilere birçok avantaj sunarken, kartlara ise para hediye ediliyor. Garanti’nin müşterilerine sunduğu avantajlar arasında olan 3.000 TL bonus kampanyası detayları belli oldu.

Garanti Bankası mayıs ayı boyunca geçerli olacak kampanyasını açıkladı. Şubeye kadar gitmeye gerek kalmadan banka müşterisi olanlar kampanyaya dahil olabilecek. Bunun üzerine kredi kartı başvurusu yapılırsa, başvurunun onaylanması durumunda ilk 1000 TL’ye 1000 TL sonraki her 1000 TL’ye 500 TL toplam 3000 TL’ye varan bonus verilecek.

GARANTİ BANKASI KAMPANYA DUYURUSU!

Garanti Bankası’ndan yapılan kampanya açıklamasında şöyle denildi;

1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 30 Haziran’a kadar yapacakları ilk 1000 TL’ye 1000 TL sonraki her 1000 TL’ye 500 TL toplam 3000 TL’ye varan bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.

Kampanyaya sanal kartlar dahildir.

Kazanılan bonuslar 4 Temmuz– 4 Ağustos 2024 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 5 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 3000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri,bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanyaya emekli promosyon kampanyasından yararlanan müşteriler dahil değildir.

Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA’lı olan müşterilere yönelik kampanyalar ile birleştirilemez

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.