EkonomiGündem

Garanti BBVA’dan 1000 TL hediye müjdelendi: 31 Mart’a kadar yapan herkese verilecek!

Bankaların kampanyaları merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Kampanyalarıyla bilinen Garanti Bankası’ndan bir kampanya duyurusu daha geldi. Garanti Bankası’nın başlattığı kampanya kapsamında müşterilere 1000 TL hediye edilecek.

Garanti BBVA’dan yapılan kampanya açıklamasında, kampanyaya katılım sağlayan müşterilere 1000 TL hediye edileceği bildirildi. Banka, şubeye gitmeye gerek kalmadan Garanti müşterisi olan kişilere avantaj sundu. Buna göre, müşteri olup da kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylananlar 1000 TL harcamaya 1000 TL bonus kazanacak.

KAMPANYA DETAYLARI VE KOŞULLARI;

1-31 Mart tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Nisan’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya ek kartlar, personel kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.

Kazanılan bonuslar 27 Nisan – 27 Mayıs 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 28 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, vergi ödemeleri, bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.