EkonomiGündem

Garanti BBVA’da hesabı olanlara 1000 TL iade edilecek: Yarın saat 23.59’da son bulacak!

Bankalar müşteri çekmek adına birçok kampanya duyurusunda bulunuyor. Kampanyalarıyla bilinen Garanti BBVA tarafından da bir kampanya açıklandı. Garanti Bankası müşterisi olup da kampanyaya katılım sağlayanlar 1000 TL kazanabilecek. Kampanya yarın saat 23.59’da sona erecek.

Garanti BBVA’nın açıklamasına göre, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan müşteri olup, kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylandığında 1000 TL harcama yapan müşterilere 1000 TL verilecek. Kampanya 31 Mart tarihinde sona erecek.

GARANTİ BBVA 1000 TL HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI;

1-31 Mart tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Nisan’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya ek kartlar, personel kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.

Kazanılan bonuslar 27 Nisan – 27 Mayıs 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 28 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, vergi ödemeleri, bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.