EkonomiGündem

Garanti BBVA’da hesabı olanlar dikkat: 30 Nisan’a kadar 3 bin TL yatacak!

Garanti BBVA’dan müşterilerini sevindirecek bir açıklama geldi. Banka, 3 bin TL hediye edecek. Garanti Bankası müşterisi olacaklar kampanyadan yararlanabilecek. 1 Nisan tarihinde başlayan kampanyanın 30 Nisan tarihine kadar katılım süresinin olduğu bildirildi. Kampanya sayesinde vatandaşlar 3 bin TL kazanacak.

Garanti Bankası yeni müşterileri için 3 bin TL hediye edecek. Bankadan alınan kampanya bilgilerine göre, şubeye gitmeye gerek kalmadan Garanti BBVA müşterisi olan kişiler kredi kartı başvurusu yaparak yapacağı 1000 TL’lik alışverişe 1000 TL, sonraki her 1000 TL’ye 500 TL toplam 3000 TL’ye varan bonus kazanacak.

GARANTİ BBVA 3 BİN TL HEDİYE EDECEK

Garanti Bankası kampanyanın detaylarını açıkladı. Bankadan yapılan açıklama şu ifadeler kullanıldı;

1-30 Nisan2024 tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 31 Mayıs’a kadar yapacakları ilk 1000 TL’ye 1000 TL sonraki her 1000 TL’ye 500 TL toplam 3000 TL’ye varan bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.

Kampanyaya sanal kartlar dahildir.

Kazanılan bonuslar 4 Haziran– 4 Temmuz 2024 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 5 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 3000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri,bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanyaya emekli promosyon kampanyasından yararlanan müşteriler dahil değildir.

Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA’lı olan müşterilere yönelik kampanyalar ile birleştirilemez

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.