EkonomiGündem

Garanti BBVA şubesine kadar gitmeye gerek yok: Banka 1000 TL hediye edecek!

Garanti BBVA’dan bir açıklama geldi. Müşterilerine birçok sektörde avantajlar sunan Garanti Bankası, 1000 TL hediye edeceğini bildirdi. Bankanın kampanyasına katılım sağlayanlar 1000 TL kazanacak. 30 Eylül tarihine kadar başvuru yapan kişiler kampanyadan yararlanabilecek.

Garanti BBVA’dan kampanya duyurusu yapıldı. Banka, şubeye kadar gitmeye gerek kalmadan müşterisi olanları kampanyaya dahil edecek. Buna göre, banka müşterisi olup da kredi kartı başvurusu yapanlar 1000 TL harcamaya 1000 TL kazanabilecek.

GARANTİ BBVA KAMPANYA DUYURUSU VE DETAYLARI;

1-30 Eylül tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Ekim’e kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.

Kampanyaya sanal kartlar dahildir.

Kazanılan bonuslar 27 Ekim – 27 Kasım 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 28 Kasım 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri, bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.