EkonomiGündem

Garanti BBVA kartlarına 1000 TL yatacak: 31 Temmuz’da son bulacak!

Garanti BBVA’dan bir duyuru geldi. Banka temmuz ayı kampanyalarını müşterilerine açıkladı. Garanti Bankası’ndan kampanyaya dahil olanlara 1000 TL verilecek. 1000 TL, kartlara bonus olarak yüklenecek. 31 Temmuz tarihinde son bulacak olan kampanyanın detayları bildirildi.

Garanti Bankası, şubeye kadar gitmeye gerek kalmadan müşterisi olan kişilere bir kampanya duyurdu. Müşteri olup, kredi kartı başvurusu yapıldıktan sonra tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL verilecek.

GARANTİ BBVA’DAN 1000 TL HEDİYE

Garanti Bankası’ndan yapılan kampanya açıklamasında şu ifadeler kullanıldı;

1 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Ağustos’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.

Kampanyaya sanal kartlar dahildir.

Kazanılan bonuslar 25 Ağustos – 25 Eylül 2024 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 26 Eylül 2024 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri,bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanyaya emekli promosyon kampanyasından yararlanan müşteriler dahil değildir.

Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA’lı olan müşterilere yönelik kampanyalar ile birleştirilemez

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.