EkonomiGündem

Garanti BBVA duyurdu! Emekliye ek promosyon fırsatı

Garanti BBVA emekli vatandaşlara ek promosyon fırsatı sunuyor. Alınan bilgilere göre Garanti BBVA çeşitli kampanyalarla emeklilere destek olmaya çalışıyor. Maaşını Garanti BBVA’ya taşıyan emekliler 1.500 lira promosyon ödemesi alırken bir yandan da “Emekli arkadaşını davet et” kampanyasıyla 150 TL nakit ek promosyon alıyor.

1500 TL PROMOSYON FIRSATI

Garanti BBVA çeşitli kampanyalarla vatandaşları desteklemeye çalışıyor. Maaşını Garanti BBVA’ya taşıyan emeklilere 1.500 lira promosyon ödemesi yapılıyor. Ayrıca arkadaşını maaş müşterisi yapan emeklilere bir arkadaş için 150 TL ek ödeme yapılıyor. Sayı sınırı bulunmuyor. Emekli maaşını Garanti’ye taşıyanlardan EFT ve havale ücreti de alınmıyor.

“EMEKLİ ARKADAŞINI DAVET ET”

Garanti BBVA’nın açıklamasına göre, farklı bir bankadan emekli maaşını alan emekliler, maaşını Garanti BBVA’ya taşımaları durumunda 1.500 liraya varan nakit promosyon fırsatından yararlanabiliyor.

Banka, ayrıca başlattığı kampanya kapsamında emekli arkadaşlarını maaşını taşıması için davet eden mevcut emekli maaş müşterilerine her davet için 150 TL nakit ek promosyon veriyor. Garanti BBVA’nın hem mevcut emekli maaş müşterileri hem de yeni emekli maaş müşterileri kazanmaya devam ediyor.

Garanti BBVA müşterisi emekliler, şubeye gitmeye gerek kalmadan, Garanti BBVA Mobil veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla emekli maaşlarını kolayca Garanti BBVA’ya taşıyabiliyor. Emekli maaşını Garanti BBVA’dan alan müşteriler havale ve hafta içi saat 16:00’ya kadar yapılacak EFT işlemlerini Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’ten ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyor.