Ekonomi

Garanti BBVA duyurdu: 31 Mayıs tarihine kadar arkadaşını getirene 150 TL hediye edilecek!

Garanti BBVA Bankası sevindiren bir kampanya duyurusunda bulundu. Banka tarafından yapılan açıklamada, emekli arkadaşlarını davet eden emeklilere her bir arkadaşı için 150TL nakit ek promosyon hediye edileceği duyuruldu. Söz konusu kampanyanın 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacağı bildirildi. İşte Garanti BBVA emekli promosyon kampanyası

Türkiye’de 2021 yılına promosyon ödemesi alacak olan emekliler bankaların promosyon kampanyalarını merak ediyorlar. Garanti BBVA Bankası resmi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile başka bir kurumdan emekli maaşını alan arkadaşını/yakınını, emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıması için bankaya davet eden emeklilere 150 TL ek promosyon ödemesi yapılacağını bildirdi.

Banka tarafından yapılan kampanya duyurusunda şu ifadeler yer aldı:

Kampanyaya katılım Garanti BBVA Mobil ve şubelerinden yapılabilecektir. Kampanya kapsamında Garanti BBVA emekli müşterilerimiz, 1-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında başka bir kurumdan emekli maaşını alan arkadaşını/yakınını, emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıması için davet edebilecek ve 150 TL nakit ek promosyon kazanabilecekler. Üstelik davette sınır yok !

Nasıl Davet Ederim?

Davet eden kişi Garanti BBVA Mobil > Başvurular > Emekli Bankacılığı >Emekli Arkadaşınızı Davet Edin adımından davet kodu oluşturur ve davet edeceği kişi ile paylaşır.

Davet Edilen Kişi Ne Yapmalı?

Davet edilen kişi Garanti BBVA Mobil’e giriş yapar. Başvurular > Emekli Bankacılığı>Emekli Maaşı Taşıma akışına girer. Promosyon tercihi alanında “Evet İstiyorum” ve Davet Kodu ile Maaşımı Taşıyacağım” tercihini işaretleyip “Davet Kodu” alanına arkadaşından almış olduğu kodu girer ve tüm maaş belgelerini onaylayıp maaş taşıma işlemini gerçekleştirir.

Davet Edilen kişi şubelerimizden de davet eden kişiden alacağı kod ile maaş taşıma işlemini gerçekleştirebilir. Bunun için daha önce almış olduğu davetiye kodunu işlemler sırasında şube personeli ile paylaşması ya da şube de işlem sırasında üretilip davet edene SMS yolu ile gönderilen davetiye kodunun davet eden tarafından kendisi ile paylaşılması sonrası şube personeline ileterek maaş taşıma işlemlerini tamamlatabilir.

Davet edilen kişi son 30 gündür Garanti BBVA ‘dan emekli maaşı almamış olmalıdır. Davet edilen kişinin ilk maaş ödemesi ve promosyon ödemesini alması sonrasında ,takip eden en geç bir (1) iş günü içinde davet edenin maaşın yatırıldığı vadesiz TL hesabına aktarılır.

Kimler Davet Edebilir?

Davet eden kişinin emekli maaşınızın bankamıza taşınmış/aktarılmış olması gerekmektedir.

Kimler Davet Edilebilir?

Davet edilen kişinin emekli maaşını başka bir kurumdan alıyor olması ve son 30 gündür Garanti BBVA ‘dan emekli maaşı almamış olması gerekmektedir. Davet edilen kişi kampanyaya yalnız bir (1) maaşı için dahil olabilir. İki (2) ve daha fazla maaşını taşıması durumunda kampanyaya dahil olamaz.

Nakit Ek Promosyon Bilgileri:

Davet eden: 150 TL X Davet Ettiği Arkadaş Adeti ( Kampanya boyunca davet ettiği ve kampanya koşullarını sağlayan her bir arkadaşı için 150 TL nakit ek promosyon kazanılabilir)

Davet edilen: Emekli Arkadaşını Getir Kampanyası kapsamında ek bir ödül almamaktadır. Bankanın 1500TL’ye varan promosyon tutarından faydalanabilir.

Kampanya Detayları

Kampanyaya katılım Garanti BBVA Mobil ve şubelerinden yapılabilecektir.

Emekli Arkadaşını Davet Et kampanyası 1-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

“Emekli Arkadaşını Getir “kampanyası kapsamında, halihazırda Garanti BBVA’lı emekli maaş müşterilerimiz , başka bir kurumdan emekli maaşını alan arkadaşını/yakınını, emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıması için davet ederek 150 TL nakit ek promosyon kazanabilecektir.

Davet edecek kişi Garanti BBVA Mobil > Başvurular > Emekli Bankacılığı >Emekli Arkadaşınızı Davet Edin adımından davet kodu oluşturur ve davet edeceği kişi ile paylaşır. Davet edilen kişi Garanti BBVA Mobil’e giriş yapar. Başvurular > Emekli Bankacılığı>Emekli Maaşı Taşıma akışına girer. Promosyon tercihi alanında “Evet İstiyorum” ve Davet Kodu ile Maaşımı Taşıyacağım” tercihini işaretleyip “Davet Kodu” alanına arkadaşından almış olduğu kodu girer ve tüm maaş belgelerini onaylayıp maaş taşıma işlemini gerçekleştirir.

Davet Edilen kişi şubelerimizden de davet eden kişiden alacağı kod ile maaş taşıma işlemini gerçekleştirebilir. Bunun için daha önce almış olduğu davetiye kodunu işlemler sırasında şube personeli ile paylaşması ya da şubede üretilip davet edene SMS yolu ile gönderilen davetiye kodunun davet eden tarafından kendisi ile paylaşılması sonrası şube personeline ileterek maaş belge onayları ile birlikte taşıma işlemlerini tamamlayabilir.
Arkadaşını davet eden müşteriler için davet edebilecekleri kişi sayısında sınır bulunmamaktadır.

Davet eden, davet ettiği her bir kişi için tüm kampanya koşullarının sağlanması durumunda 150 TL nakit ek promosyon kazabilecektir.

150TL nakit ek promosyon ödemesi davet eden müşterinin maaşın yatırıldığı vadesiz TL hesabına yapılacaktır.
Davet eden müşterinin ödül kazabilmesi için ; davet ettiği kişinin ilk maaş ödemesi ve promosyon ödemesini almış olması,davet edenin de ilk maaş ödemesini almış olması gerekmektedir.Koşul sağlanmasını takip eden 1 iş günü içerisinde davet edenin maaşının yatırıldığı vadesiz TL hesabına nakit ek promosyon tutarı aktarılır.

Davet edilen kişinin birden fazla emekli maaşı varsa sadece tek bir maaşı ile kampanyaya dahil olabilecektir.

Davet eden, dilediği kadar kişi için davet kodu oluşturarak paylaşabilir. Davet edeceği her bir arkadaşı için ayrı bir davet kodu oluşturması gerekmektedir.

Ek nakit promosyon yüklemesi sırasında davet eden müşterinin emekli maaşını Garanti BBVA’dan alması gerekmektedir.

Davet edene verilecek nakit ek promosyon 150TL’dir. Davet edilen müşteri emekli maaş taahhüt süresi dolmadan maaşını farklı bir kuruma taşırsa, kalan süreye bakılarak kıstelyevm usulüyle ödenen nakit ek promosyon tutarı davet edenden iade alınır.

Geri alım sürecinde davet eden müşterinin nakit ek promosyon ödemesi yapılan hesabında bakiye bulunmaması durumunda diğer hesaplarından tahsilat yapılabilecektir.

Emekli maaşını Garanti BBVA ‘dan alan tüm emekli maaş müşterilerimize, Garanti BBVA Mobil ve internet Bankacılığından, maaş aldığı Vadesiz TL hesabından yapacağı havale ve hafta içi saat 16:00 ya kadar yapılacak EFT işlemleri ücretsizdir.

Banka kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Günlük davet kodu alma limiti yüz(100)dür.

Başarılı bir maaş taşıma işleminde kullanılan davet kodu ,ikinci bir defa kullanılamamakta olup tek sefere mahsustur.

Oluşturulan davet kodlarının oluşturuldukları andan itibaren otuz (30) gün geçerlilik süresi vardır. Bu süre sonunda geçersiz olacaktır.